Cavani na dłużej w PSG!

Edinson Cavani przedłużył o dwa lata kontrakt z Paris Saint Germain. 30-letni napastnik związał się z mistrzem Francji do 2020 roku. Urugwajczyk jest zawodnikiem paryskiego zespołu od 2013 roku.
za:PSG na Twitterze oraz transfermarkt.pl

Główka Cahilla na 2:1!

No i jeszcze przed przerwą Chelsea wychodzi na prowadzenie w meczu ze "Świętymi"! Zaczęło się od długiego podania Kante, potem Alonso odbił piłkę głową i całą akcję również głową zakończył Cahill. 2:1!

Dwa 'Klasyki', dwa różne gesty

Romario pogodził Argentyńczyków

Kto jest lepszy, Maradona czy Messi? Ja jestem lepszy od nich dwóch. Myślę, że w obrębie pola karnego byłem dużo lepszym piłkarzem niż oni. Taka jest moja opinia i mówię to z dużą dozą pokory.
Romario, były piłkarz brazylijski za:fox sports

Szatnia Realu Madryt po 'El Clasico'

Hiszpański dziennikarz Eduardo Inda zdradził, co się działo w szatni Realu po zakończeniu spotkania z Barceloną w ostatnią niedzielę. Najbardziej wściekły ze wszystkich był Cristiano Ronaldo, który nie mógł zrozumieć, dlaczego nikt nie przerwał akcji Barcelony w ostatniej minucie meczu, zakończonej bramką Leo Messiego. Portugalczyk kipiał ze złości i rzucał przekleństwami. Dostało się Marcelo, który nie sfaulował Roberto i nie zatrzymał jego rajdu.Uznano, że nawet gdyby Brazylijczyk dostał w tamtej sytuacji drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną, to jego nieobecność w meczu z Deportivo nie byłaby aż tak znacząca. Szatnia Realu miała też za złe Zidane'owi, że wystawił do gry powracającego dopiero do zdrowia Garetha Bale'a. Zawodnicy spodziewali się, że zamiast niego w podstawowym składzie zagra Marco Asensio bądź Isco.
za:elbernabeu.com

Gabbiadini nabił Romeu i 1:1!

No i mamy wyrównanie! Rzut rożny dla Southampton, zamieszanie w polu karnym Chelsea, Gabbiadini trochę wstrzeliwuje piłkę w pole karne "The Blues", a ta trafia w Romeu. 1:1!