reklama

Teoria Henry'ego na temat Messiego i CR7

Teoria Henry'ego na temat Messiego i CR7
Leo Messi widział jak Cristiano Ronaldo strzelił swojego setnego gola w Lidze Mistrzów przed nim. Zobaczył to i musiał jakoś odpowiedzieć. Mówiłem o tym już wiele razy, Ronaldo pomógł Messiemu być lepszym piłkarzem i Messi też pomaga Cristiano być lepszym. Znowu się o tym przekonaliśmy w 'El Clasico'. Messi musiał odpowiedzieć na to, co Ronaldo zrobił w środku tygodnia.
Thierry Henry za:Sky Sports
reklama

Nienawiść Gignaca wobec PSG

Nienawiść Gignaca wobec PSG
Szczerze nienawidzę PSG. Wolałbym raczej umrzeć, niż podpisać z nimi kontrakt. Nawet gdyby PSG zaoferowało mi dziesięć razy więcej pieniędzy, to niczego by nie zmieniło. Nie wiesz nawet jak bardzo krzyczałem, kiedy Barca wbiła PSG szóstego gola w Lidze Mistrzów. Moja żona się przestraszyła.
Andre-Pierre Gignac, piłkarz francuski za:Life and Style

Pochettino: "Xavi to mój wróg"

Pochettino:
Xavi obecnie znajduje się w momencie, w którym lubi dużo rozmawiać. Gra w Katarze. To były piłkarz Barcelony, to mój wróg. Usiłuje zniszczyć naszą koncentrację, ponieważ nienawidzi mnie, bowiem on jest z Barcelony, a ja reprezentowałem Espanyol. Znam Xaviego dobrze. Wielokrotnie z nim rywalizowałem, kiedy byłem w Hiszpanii. Wystarczająco śmieszne jest, że rozmawiałem niedawno z Thierrym Henrym i obaj wspomnieliśmy pojedynek Espanyolu z Barcą, kiedy Xavi oszukał sędziego. Położył się w polu karnym i krzyknął „karny”, a sędzia wskazał na jedenastkę. Karnego nie było, ale Zlatan Ibrahimovic strzelił gola i wygrali mecz. W powtórce było widać jasno, że nikt go nie dotknął. On przechodzi z kłamstwa do kłamstwa. Nie wiem co Xavi powiedział na temat Dele, może pracuje dla Manchesteru City i chce pomóc Guardioli.
Mauricio Pochettino za:polsatsport.pl

Szalona akcja fana Shawa na Twitterze

Szalona akcja fana Shawa na Twitterze
Serwis "90min.com" przedstawił niesamowitą historię kibica Manchesteru United, a zarazem wielkiego fana obrońcy "Czerwonych Diabłów" Luke'a Shawa. Mężczyzna, który na Twitterze ukrywa się pod tajemniczym nickiem "S" postanowił, że codziennie będzie puszczać tweeta ze zdjęciem Shawa. W jakim celu? W ten sposób liczył na jakiś rodzaj interakcji ze swoim idolem. Całą akcję "S" rozpoczął dokładnie 21 lutego 2017 roku. Dziennikarz serwisu "90min.com" dokładnie opisuje przemianę jaka zachodziła w tweetach kibica. "S" zaczął pełen wiary w swój projekt, ale gdy okazało się, że nawiązanie kontaktu z ulubionym piłkarzem Manchesteru United nie jest takie łatwe to w treść tweetów zaczęła wkradać się coraz większa frustracja. Cel został jednak osiągnięty - po 59 dniach publikowania zdjęć Luke Shaw w końcu się odezwał. - Teraz to już może się skończyć przyjacielu - odpowiedział na tweeta "S" piłkarz. Sam kibic chyba też już miał dość codziennego publikowania zdjęć Shawa, bo pod komentarzem piłkarza napisał krótko: "TO KONIEC".
za:90min.com
reklama

Kibice Realu podpadli władzom klubu

Kibice Realu podpadli władzom klubu
Rozgoryczenie władz Realu po porażce z Barceloną spotęgował fakt, że na trybunach Santiago Bernabeu, w niektórych miejscach zarezerwowanych dla kibiców "Królewskich", znajdowali się kibice Blaugrany. Stało się tak, ponieważ niektórzy z posiadaczy całosezonowych karnetów odstąpili swoje miejsca kibicom Barcelony. Władze Realu podjęły natychmiastowe kroki i anulowały 357 karnetów z powodu ich "niewłaściwego wykorzystania".
za:sport-english.com

Wpływ Zlatana na młodych piłkarzy

Wpływ Zlatana na młodych piłkarzy
Wpływ Zlatana na młodszych piłkarzy jest fantastyczny. Chcemy, żeby to trwało, bo on sprawia, że stajemy się lepszymi piłkarzami. Teraz widzę swoją grę zupełnie inaczej niż w zeszłym sezonie.
Marcus Rashford za:telegraph.co.uk

Carvajal prowokował Suareza

Carvajal prowokował Suareza
Kamery telewizyjne zarejestrowały w trakcie "El Clasico" moment, w którym Dani Carvajal prowokował Luisa Suareza. "To jest dom mistrzów. Idź odpocznij i wróć na Puchar Króla", miał powiedzieć obrońca Realu Madryt do Urugwajczyka.
za:marca.com
reklama