reklama

Rodzice "Lewego" marzyli o synu w Juve

Rodzice
reklama

Legioniści są jak... maturzyści

Legioniści są jak... maturzyści
Teraz najważniejsze jest przygotowanie do niedzielnego meczu i zrobienie wszystkiego by odnieść sukces. Zawodnicy wiedzą co mają poprawić, wszyscy jesteśmy świadomi tego w jakim jesteśmy miejscu sezonu. Tak samo jak maturzyści nie uczą się na maturę dzień wcześniej, tak samo i my uczymy się od kilku miesięcy by móc dobrze napisać nasz najważniejszy egzamin i zdobyć mistrzostwo Polski.
Jacek Magiera za:legionisci.com

Dziewczyna 20-letniego gracza Evertonu

Dominic Calvert-Lewin
Dominic Calvert-Lewin to wschodząca gwiazda Evertonu. Chłopak coraz lepiej radzi sobie na boiskach Premier League i wielu specjalistów już wróży mu wielką karierę. My zwróciliśmy uwagę na jeszcze jedną rzecz - wybranką serca Dominica jest piękna modelka Megan Taylor Lilley.

Puyol i jego gust muzyczny

Puyol i jego gust muzyczny
Carles Puyol jest fanem muzyki metalowej. Były obrońca, przed ważnymi meczami, miał słuchać piosenek m.in. legendy grindcore'u Napalm Death.
za:independent.co.uk
reklama

FIFA odwiesiła karę dla Leo Messiego

FIFA odwiesiła karę dla Leo Messiego
FIFA zniosła karę czterech meczów zawieszenia dla Leo Messiego w barwach reprezentacji Argentyny. Odwołanie złożone przez Argentyńczyka i jego przedstawicieli okazało się skuteczne i nic nie stoi na przeszkodzie, aby gwiazda FC Barcelony wystąpiła w następnym meczu "Albicelestes".
za:goal.com oraz Eurosport UK na Twitterze

CR7 wysłał Sławczewa do szpitala

CR7 wysłał Sławczewa do szpitala
Moim idolem byli Steven Gerrard i Gennaro Gattuso. W ostatnim czasie imponuje mi gra Cristiano Ronaldo. Ma mentalność zwycięzcy. Podoba mi się takie podejście. On nigdy się nie poddaje. Na boisku daje moc drużynie. Miałem okazję grać przeciwko Cristiano. I wygrałem z nim 1:0. To był mecz towarzyski w Leirze. W 65. minucie zmieniłem Mihaila Aleksandrowa. Niestety w końcówce spotkania zszedłem z boiska z kontuzją po starciu z nim. Skakaliśmy do górnej piłki, zderzyliśmy się głowami. Cristiano skoczył bardzo wysoko, ale ja pierwszy dotknąłem piłki. Uderzył mnie łokciem, miałem rozcięty łuk brwiowy. Trafiłem do szpitala, na szczęście nic poważnego się nie stało.
Simeon Sławczew za:przegladsportowy.pl

Trójkąt turyński

Trójkąt turyński
reklama