reklama

"Wenger Out" na fotografii szkolnej

reklama

Luis Suarez i włosy Neymara

Luis Suarez chyba jest zachwycony nową fryzurą Neymara. ;)

Rodzice "Lewego" marzyli o synu w Juve

Rodzice

Legioniści są jak... maturzyści

Legioniści są jak... maturzyści
Teraz najważniejsze jest przygotowanie do niedzielnego meczu i zrobienie wszystkiego by odnieść sukces. Zawodnicy wiedzą co mają poprawić, wszyscy jesteśmy świadomi tego w jakim jesteśmy miejscu sezonu. Tak samo jak maturzyści nie uczą się na maturę dzień wcześniej, tak samo i my uczymy się od kilku miesięcy by móc dobrze napisać nasz najważniejszy egzamin i zdobyć mistrzostwo Polski.
Jacek Magiera za:legionisci.com
reklama

Dziewczyna 20-letniego gracza Evertonu

Dominic Calvert-Lewin
Dominic Calvert-Lewin to wschodząca gwiazda Evertonu. Chłopak coraz lepiej radzi sobie na boiskach Premier League i wielu specjalistów już wróży mu wielką karierę. My zwróciliśmy uwagę na jeszcze jedną rzecz - wybranką serca Dominica jest piękna modelka Megan Taylor Lilley.

Puyol i jego gust muzyczny

Puyol i jego gust muzyczny
Carles Puyol jest fanem muzyki metalowej. Były obrońca, przed ważnymi meczami, miał słuchać piosenek m.in. legendy grindcore'u Napalm Death.
za:independent.co.uk

FIFA odwiesiła karę dla Leo Messiego

FIFA odwiesiła karę dla Leo Messiego
FIFA zniosła karę czterech meczów zawieszenia dla Leo Messiego w barwach reprezentacji Argentyny. Odwołanie złożone przez Argentyńczyka i jego przedstawicieli okazało się skuteczne i nic nie stoi na przeszkodzie, aby gwiazda FC Barcelony wystąpiła w następnym meczu "Albicelestes".
za:goal.com oraz Eurosport UK na Twitterze
reklama