reklama

Piłkarz tygodnia w Lidze Mistrzów

Piłkarz tygodnia w Lidze Mistrzów
reklama

Wiadomość seksownej modelki do Simeone

I want to see @simeone as the new #inter manager , do you want too ? #forzainter #fcim 🔵⚫️. #sardegna @playboymodelapril
Modelka Playboya April Summers to wielka fanka Interu Mediolan. - Zatrzymałam się, ponieważ chciałabym zobaczyć Diego Simeone w roli nowego trenera Interu Mediolan. Chciałabym go zobaczyć w Mediolanie. To prawdziwy Interista - stwierdziła piękna April. Diego, słyszysz? ;)
źródło:instagram.com

Obecna sytuacja w Lidze Mistrzów

Drużyny Bayernu i Atletico były pewne, że Liga Mistrzów jest ich. A tu nagle do akcji wkroczył potwór z Portugalii - Cristiano Ronaldo. No i został tylko Juventus. ;)
źródło:youtube.com

Jak Casillas wkręcił kiedyś Moratę

Jak Casillas wkręcił kiedyś Moratę
Alvaro Morata opowiedział w programie 'Campo de Estrellas' o numerze, jaki wykręcił mu Iker Casillas kilka lat temu. Morata miał wtedy 17 lat i został powołany na letnie tournee pierwszej drużyny Realu. W szatni nazywali go w tamtym czasie 'nieogarniętym' i Casillas postanowił to wykorzystać. Powiedział mu, że Mourinho chciał z nim porozmawiać i kazał mu przyjść do jego gabinetu. Kiedy Morata tam poszedł, to portugalski trener po otworzeniu drzwi powiedział do nerwowo śmiejącego się napastnika w ten sposób: 'Chłopie, idź stąd!'.
za:program 'campo de estrellas'
reklama

Powrót Messiego do rep. Argentyny

Powrót Messiego do rep. Argentyny

Celta - Manchester wg. Canal+ Sport

Celta - Manchester wg. Canal+ Sport

"Krzywy" z urazem, ale da radę!

reklama