reklama

Skład West Hamu na mecz z Tottenhamem

Skład West Hamu na mecz z Tottenhamem
reklama

Grodzicki próbował zagrać raboną

W meczu z Zagłębiem Lubin Rafał Grodzicki postanowił błysnąć techniką i chciał zagrać w pole karne... raboną. Wyszło jak wyszło. ;)

Oszałamiająca umowa Realu z Adidasem

Oszałamiająca umowa Realu z Adidasem
Niemiecki 'Der Spiegel' dzięki współpracy z 'Football Leaks' wszedł w posiadanie dokumentów zdradzających szczegóły umowy obowiązującej między Realem Madryt i marką 'Adidas'. Zgodnie z treścią dokumentów, niemiecka firma sportowa w okresie 2015-2024 r. ma przelać na konto madryckiego klubu łączną sumę wielkości miliarda euro! Kontrakt zakłada stałą roczną kwotę w wysokości 70 mln euro oraz procent ze sprzedaży produktów 'Adidasa' związanych z Realem Madryt. To dodatkowo około 30 mln euro rocznie. Następnie istnieją różne bonusy związane ze sportowymi osiągnięciami Realu. W przypadku wygrania ligi hiszpańskiej, Real ma dostać premię 2,5 mln euro (od 2020 r. to będą już 3,5 mln euro). Zwycięstwo w Lidze Mistrzów to natomiast premia w wysokości 5 mln euro (od 2020 r. wzrośnie do 7 mln).Jedną z ciekawostek umowy jest fakt, iż 'Adidas' ma mieć wpływ na planowanie sposobu celebracji zdobywanych trofeów na słynnym placu Cibeles w Madrycie. Firma chce w ten sposób zagwarantować sobie instalację elementów reklamowych w możliwie najlepszej lokalizacji.
za:as.com

Za dużo "Prison Break"...

Za dużo
reklama

Buffon o odejściu Moraty z Juve

Buffon o odejściu Moraty z Juve
Wielka szkoda, że Alvaro odszedł... W Juventusie mógł zostać najlepszym piłkarzem.
Gianluigi Buffon za:B/R Football‏ na Twitterze

Tosik niczym rasowy napastnik! 1:1!

Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez podopiecznych Stokowca, świetna piłka od Starzyńskiego w pole karne, Tosik i... GOL! 1:1!

Świetna akcja Ruchu i gol Monety

Ale to rozegrali! Świetna piłka do Monety! Nie mógł tego zmarnować! 1:0 dla Ruchu w meczu z Zagłębiem.
reklama