reklama

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu
reklama

Policja aresztowała piłkarza przy ławce

Co za akcja w jednej ze stanowych lig w Brazylii! Funkcjonariusze Policji zatrzymali grającego w zespole Sapucaiense Marlona Natanaela de Lime Alexandre. Doszło do tego, kiedy piłkarz siedział na ławce rezerwowych. Według brazylijskich mediów piłkarz ma być zamieszany w... porwanie 67-letniej kobiety.
źródło:youtube.com

Marzenie kibiców Realu Madryt?

Marzenie kibiców Realu Madryt?

Skład West Hamu na mecz z Tottenhamem

Skład West Hamu na mecz z Tottenhamem
reklama

Grodzicki próbował zagrać raboną

W meczu z Zagłębiem Lubin Rafał Grodzicki postanowił błysnąć techniką i chciał zagrać w pole karne... raboną. Wyszło jak wyszło. ;)

Oszałamiająca umowa Realu z Adidasem

Oszałamiająca umowa Realu z Adidasem
Niemiecki 'Der Spiegel' dzięki współpracy z 'Football Leaks' wszedł w posiadanie dokumentów zdradzających szczegóły umowy obowiązującej między Realem Madryt i marką 'Adidas'. Zgodnie z treścią dokumentów, niemiecka firma sportowa w okresie 2015-2024 r. ma przelać na konto madryckiego klubu łączną sumę wielkości miliarda euro! Kontrakt zakłada stałą roczną kwotę w wysokości 70 mln euro oraz procent ze sprzedaży produktów 'Adidasa' związanych z Realem Madryt. To dodatkowo około 30 mln euro rocznie. Następnie istnieją różne bonusy związane ze sportowymi osiągnięciami Realu. W przypadku wygrania ligi hiszpańskiej, Real ma dostać premię 2,5 mln euro (od 2020 r. to będą już 3,5 mln euro). Zwycięstwo w Lidze Mistrzów to natomiast premia w wysokości 5 mln euro (od 2020 r. wzrośnie do 7 mln).Jedną z ciekawostek umowy jest fakt, iż 'Adidas' ma mieć wpływ na planowanie sposobu celebracji zdobywanych trofeów na słynnym placu Cibeles w Madrycie. Firma chce w ten sposób zagwarantować sobie instalację elementów reklamowych w możliwie najlepszej lokalizacji.
za:as.com

Za dużo "Prison Break"...

Za dużo
reklama