reklama

On też czeka na derby Londynu

On też czeka na derby Londynu
reklama

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu

Policja aresztowała piłkarza przy ławce

Co za akcja w jednej ze stanowych lig w Brazylii! Funkcjonariusze Policji zatrzymali grającego w zespole Sapucaiense Marlona Natanaela de Lime Alexandre. Doszło do tego, kiedy piłkarz siedział na ławce rezerwowych. Według brazylijskich mediów piłkarz ma być zamieszany w... porwanie 67-letniej kobiety.
źródło:youtube.com

Marzenie kibiców Realu Madryt?

Marzenie kibiców Realu Madryt?
reklama

Skład West Hamu na mecz z Tottenhamem

Skład West Hamu na mecz z Tottenhamem

Grodzicki próbował zagrać raboną

W meczu z Zagłębiem Lubin Rafał Grodzicki postanowił błysnąć techniką i chciał zagrać w pole karne... raboną. Wyszło jak wyszło. ;)

Oszałamiająca umowa Realu z Adidasem

Oszałamiająca umowa Realu z Adidasem
Niemiecki 'Der Spiegel' dzięki współpracy z 'Football Leaks' wszedł w posiadanie dokumentów zdradzających szczegóły umowy obowiązującej między Realem Madryt i marką 'Adidas'. Zgodnie z treścią dokumentów, niemiecka firma sportowa w okresie 2015-2024 r. ma przelać na konto madryckiego klubu łączną sumę wielkości miliarda euro! Kontrakt zakłada stałą roczną kwotę w wysokości 70 mln euro oraz procent ze sprzedaży produktów 'Adidasa' związanych z Realem Madryt. To dodatkowo około 30 mln euro rocznie. Następnie istnieją różne bonusy związane ze sportowymi osiągnięciami Realu. W przypadku wygrania ligi hiszpańskiej, Real ma dostać premię 2,5 mln euro (od 2020 r. to będą już 3,5 mln euro). Zwycięstwo w Lidze Mistrzów to natomiast premia w wysokości 5 mln euro (od 2020 r. wzrośnie do 7 mln).Jedną z ciekawostek umowy jest fakt, iż 'Adidas' ma mieć wpływ na planowanie sposobu celebracji zdobywanych trofeów na słynnym placu Cibeles w Madrycie. Firma chce w ten sposób zagwarantować sobie instalację elementów reklamowych w możliwie najlepszej lokalizacji.
za:as.com
reklama