reklama

Buffon pomógł Moracie w Juventusie

Buffon pomógł Moracie w Juventusie
Wszyscy chłopcy, którzy jeszcze nie są dojrzali, przeżywają każdą sytuację w sposób ekstremalny. Albo bardzo się cieszą, albo bardzo łatwo deprymują, kiedy coś nie wychodzi. Alvaro miał negatywne myśli w tamtym okresie. Rozmawialiśmy, bo było mi przykro. Lubiłem tego chłopaka, chciałem mu pomóc, dać mu pewność siebie. Zasługiwał na pomoc kolegi. Zwłaszcza, że widziałem jak się wysilał, przykładał się i cierpiał... Chęć pomocy wyszła spontanicznie. Zrobiłem to, bo żywię do niego wielką sympatię. Zasługiwał na moje dobre słowa.
Gianluigi Buffon za:corriere dello sport
reklama

Zidane: Cristiano bliski Złotej Piłki

Zidane: Cristiano bliski Złotej Piłki
Cristiano Ronaldo jest bardzo blisko wygrania kolejnej Złotej Piłki. Kochasz go lub go nienawidzisz. Nie ma nic pomiędzy. Cristiano cieszy się szacunkiem kibiców, klubu, trenera i kolegów z drużyny.
Zinedine Zidane za:el partidazo de COPE

Tak ma wyglądać Milan w nowym sezonie

Gianluigi Donnarumma
Ekipa włoskiego "Sky" postanowiła przedstawić skład nowego Milanu. W Mediolanie szykuje się spora przebudowa za kupę kasy. Jak oceniacie taką jedenastkę? Jest widoczny skok jakościowy?

GLI AUTOGOL - BAILA COMO EL PAPU

Czyżbyśmy doczekali się pierwszego hitu wakacji? Przed Wami piosenka na cześć argentyńskiej gwiazdy Atalanty - Papu Gomeza. Wpada w ucho!
źródło:youtube.com
reklama

Prezydent Duda i miejsce na finale PP

Prezydent Duda i miejsce na finale PP
Co do prezydenta Dudy, wydaję mi się, że obecność głowy państwa na takim wydarzeniu powinna być swoistą "instytucją". Należy jednak ubolewać, że Pan Prezydent wraz z ministrem sportu nie zajęli miejsca obok prezesa Bońka, tylko schowali się w prywatnej loży spółki PGE. Tego nie rozumiem i nie zrozumiem. Doszło zresztą do rzeczy kuriozalnej, ponieważ zadzwoniła do mnie pani z Kancelarii Prezydenta i poinformowała, że "jest polecenie, aby nie pokazywać prezydenta w telewizji". Zapytałem wówczas co jest powodowane takim postanowieniem, lecz niestety nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi. Odpowiedziałem jedynie krótko, że ewentualne "polecenie" może dotyczyć wyłącznie wewnętrznej struktury kancelarii, a nie prywatnej stacji telewizyjnej... Jeżeli byłaby to prośba, to być może bym ją rozważył, jednak takie postawienie sprawy było cokolwiek kuriozalne. Myślę, że prezydent i minister sportu powinni zająć miejsce na trybunie honorowej tuż obok prezesa PZPN i wykorzystać ten czas na dyskusję na temat innych zagadnień dotyczących polskiej piłki.
Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita za:polsatsport.pl

On też czeka na derby Londynu

On też czeka na derby Londynu

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu
reklama