reklama

Zidane: Cristiano bliski Złotej Piłki

Zidane: Cristiano bliski Złotej Piłki
Cristiano Ronaldo jest bardzo blisko wygrania kolejnej Złotej Piłki. Kochasz go lub go nienawidzisz. Nie ma nic pomiędzy. Cristiano cieszy się szacunkiem kibiców, klubu, trenera i kolegów z drużyny.
Zinedine Zidane za:el partidazo de COPE
reklama

Tak ma wyglądać Milan w nowym sezonie

Gianluigi Donnarumma
Ekipa włoskiego "Sky" postanowiła przedstawić skład nowego Milanu. W Mediolanie szykuje się spora przebudowa za kupę kasy. Jak oceniacie taką jedenastkę? Jest widoczny skok jakościowy?

GLI AUTOGOL - BAILA COMO EL PAPU

Czyżbyśmy doczekali się pierwszego hitu wakacji? Przed Wami piosenka na cześć argentyńskiej gwiazdy Atalanty - Papu Gomeza. Wpada w ucho!
źródło:youtube.com

Prezydent Duda i miejsce na finale PP

Prezydent Duda i miejsce na finale PP
Co do prezydenta Dudy, wydaję mi się, że obecność głowy państwa na takim wydarzeniu powinna być swoistą "instytucją". Należy jednak ubolewać, że Pan Prezydent wraz z ministrem sportu nie zajęli miejsca obok prezesa Bońka, tylko schowali się w prywatnej loży spółki PGE. Tego nie rozumiem i nie zrozumiem. Doszło zresztą do rzeczy kuriozalnej, ponieważ zadzwoniła do mnie pani z Kancelarii Prezydenta i poinformowała, że "jest polecenie, aby nie pokazywać prezydenta w telewizji". Zapytałem wówczas co jest powodowane takim postanowieniem, lecz niestety nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi. Odpowiedziałem jedynie krótko, że ewentualne "polecenie" może dotyczyć wyłącznie wewnętrznej struktury kancelarii, a nie prywatnej stacji telewizyjnej... Jeżeli byłaby to prośba, to być może bym ją rozważył, jednak takie postawienie sprawy było cokolwiek kuriozalne. Myślę, że prezydent i minister sportu powinni zająć miejsce na trybunie honorowej tuż obok prezesa PZPN i wykorzystać ten czas na dyskusję na temat innych zagadnień dotyczących polskiej piłki.
Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita za:polsatsport.pl
reklama

On też czeka na derby Londynu

On też czeka na derby Londynu

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu

Policja aresztowała piłkarza przy ławce

Co za akcja w jednej ze stanowych lig w Brazylii! Funkcjonariusze Policji zatrzymali grającego w zespole Sapucaiense Marlona Natanaela de Lime Alexandre. Doszło do tego, kiedy piłkarz siedział na ławce rezerwowych. Według brazylijskich mediów piłkarz ma być zamieszany w... porwanie 67-letniej kobiety.
źródło:youtube.com
reklama