reklama

Tak ma wyglądać Milan w nowym sezonie

Gianluigi Donnarumma
Ekipa włoskiego "Sky" postanowiła przedstawić skład nowego Milanu. W Mediolanie szykuje się spora przebudowa za kupę kasy. Jak oceniacie taką jedenastkę? Jest widoczny skok jakościowy?
reklama

GLI AUTOGOL - BAILA COMO EL PAPU

Czyżbyśmy doczekali się pierwszego hitu wakacji? Przed Wami piosenka na cześć argentyńskiej gwiazdy Atalanty - Papu Gomeza. Wpada w ucho!
źródło:youtube.com

Prezydent Duda i miejsce na finale PP

Prezydent Duda i miejsce na finale PP
Co do prezydenta Dudy, wydaję mi się, że obecność głowy państwa na takim wydarzeniu powinna być swoistą "instytucją". Należy jednak ubolewać, że Pan Prezydent wraz z ministrem sportu nie zajęli miejsca obok prezesa Bońka, tylko schowali się w prywatnej loży spółki PGE. Tego nie rozumiem i nie zrozumiem. Doszło zresztą do rzeczy kuriozalnej, ponieważ zadzwoniła do mnie pani z Kancelarii Prezydenta i poinformowała, że "jest polecenie, aby nie pokazywać prezydenta w telewizji". Zapytałem wówczas co jest powodowane takim postanowieniem, lecz niestety nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi. Odpowiedziałem jedynie krótko, że ewentualne "polecenie" może dotyczyć wyłącznie wewnętrznej struktury kancelarii, a nie prywatnej stacji telewizyjnej... Jeżeli byłaby to prośba, to być może bym ją rozważył, jednak takie postawienie sprawy było cokolwiek kuriozalne. Myślę, że prezydent i minister sportu powinni zająć miejsce na trybunie honorowej tuż obok prezesa PZPN i wykorzystać ten czas na dyskusję na temat innych zagadnień dotyczących polskiej piłki.
Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita za:polsatsport.pl

On też czeka na derby Londynu

On też czeka na derby Londynu
reklama

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu

Mega fota Beenhakkera na Bernabeu

Policja aresztowała piłkarza przy ławce

Co za akcja w jednej ze stanowych lig w Brazylii! Funkcjonariusze Policji zatrzymali grającego w zespole Sapucaiense Marlona Natanaela de Lime Alexandre. Doszło do tego, kiedy piłkarz siedział na ławce rezerwowych. Według brazylijskich mediów piłkarz ma być zamieszany w... porwanie 67-letniej kobiety.
źródło:youtube.com

Marzenie kibiców Realu Madryt?

Marzenie kibiców Realu Madryt?
reklama