reklama

Lanzini zapakował gola Tottenhamowi

Tego gola defensywa Tottenhamu strzeliła sobie sama... Nie potrafili wybić piłki, więc Manuel Lanzini skorzystał z okazji. 1:0 dla West Hamu!
reklama

Koniec żartów u Messiego

Koniec żartów u Messiego

Fabregas dogadany z Milanem?

Fabregas dogadany z Milanem?
Zdaniem dziennikarzy "Corriere dello Sport", Cesc Fabregas doszedł do porozumienia z przedstawicielami ekipy Milanu w sprawie indywidualnego kontraktu. Teraz wysłannicy "Rossonerich" muszą dojść do konsensusu z włodarzami Chelsea, którzy nie określili jeszcze swojego stanowiska co do pozostania 29-latka na Stamford Bridge na kolejny sezon.
za:acmilan24.com

Piękne uderzenie Novikovasa na 1:1

Co za gol! Jagiellonia od razu odpowiedziała Koronie! Sheridan świetnie zgrał piłkę do Arvydasa Novikovasa, a Litwin fantastycznie uderzył z dystansu. 1:1!
reklama

Aankour do Pyłypczuka i 1:0 dla Korony

Efektowna akcja Korony! Tylko, czy tu nie było spalonego ukraińskiego piłkarza?

Buffon pomógł Moracie w Juventusie

Buffon pomógł Moracie w Juventusie
Wszyscy chłopcy, którzy jeszcze nie są dojrzali, przeżywają każdą sytuację w sposób ekstremalny. Albo bardzo się cieszą, albo bardzo łatwo deprymują, kiedy coś nie wychodzi. Alvaro miał negatywne myśli w tamtym okresie. Rozmawialiśmy, bo było mi przykro. Lubiłem tego chłopaka, chciałem mu pomóc, dać mu pewność siebie. Zasługiwał na pomoc kolegi. Zwłaszcza, że widziałem jak się wysilał, przykładał się i cierpiał... Chęć pomocy wyszła spontanicznie. Zrobiłem to, bo żywię do niego wielką sympatię. Zasługiwał na moje dobre słowa.
Gianluigi Buffon za:corriere dello sport

Zidane: Cristiano bliski Złotej Piłki

Zidane: Cristiano bliski Złotej Piłki
Cristiano Ronaldo jest bardzo blisko wygrania kolejnej Złotej Piłki. Kochasz go lub go nienawidzisz. Nie ma nic pomiędzy. Cristiano cieszy się szacunkiem kibiców, klubu, trenera i kolegów z drużyny.
Zinedine Zidane za:el partidazo de COPE
reklama