reklama

Tajemnica imienia córki "Lewego"

Tajemnica imienia córki
Dlaczego Robert Lewandowski i Anna Lewandowska nadali swojej córce imię Klara? Tę tajemnicę rozwiązali dziennikarze "Super Expressu". KL to inicjały ojca Roberta – Krzysztofa Lewandowskiego. A to oczywiście Anna, a R – Robert.
za:sport.se.pl
reklama

Mourinho ma pełne zaufanie do bramkarzy

Mourinho ma pełne zaufanie do bramkarzy
David de Gea i Sergio Romero to fantastyczni bramkarze. Uważam, że nasz trzeci bramkarz, Joel Pereira, będzie najlepszym portugalskim golkiperem następnej generacji. Jestem pełen zaufania do każdego z naszych bramkarzy.
Jose Mourinho za:mirror.co.uk

Polityka transferowa Legii Mioduskiego

Polityka transferowa Legii Mioduskiego
Jesteśmy klubem, który musi dobrze współpracować z piłkarzami i agentami, żeby rozumieli, co chcemy osiągnąć, żeby wiedzieli, że nikt nigdy nie jest nie na sprzedaż. Będzie rotacja, ale ona nie może być szalona. Zawsze sprzedaje się najlepszych, a nie najgorszych. Za nich trzeba uzyskiwać środki, które pozwolą sprowadzić zastępców. Jeśli, nie daj Boże, nie zdobędziemy mistrzostwa, to presja na zmiany będzie większa. Jeśli się uda, będziemy wzmacniać skład, a nie osłabiać.
Dariusz Mioduski za:przegladsportowy.pl

Majówka z polską piłką!

Zobaczcie jak od początku do końca wyglądała majówka z polską piłką. Od turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku, przez specjalną kolację dla vipów, aż po finał Pucharu Polski. Jest co oglądać!
źródło:youtube.com
reklama

Atletico od dwóch lat chce Lacazette

Atletico od dwóch lat chce Lacazette
Rozmawiamy z Atletico Madryt o transferze Alexandre'a Lacazette już od dwóch lat. Być może Alexandre nie będzie chciał odchodzić. Nie rozmawialiśmy z nim o tym bezpośrednio. W piątek będę się z nim widział i po tym spotkaniu będę wiedział więcej. Atletico nie jest jedynym klubem, który złozył ofertę lub wyraził zainteresowanie. Dwa lata temu odrzuciliśmy ofertę w wysokości 40 milionów euro. Zrobimy wszystko, żeby go zatrzymać. Jeśli ktoś będzie chciał go kupić, będzie musiał złożyć bardzo wysoką ofertę.
Jean-Michel Aulas, prezydent Ol. Lyon za:squawka.com

Mancini wciąż wierzy w Balotellego

Mancini wciąż wierzy w Balotellego
Mario Balotelli jest naprawdę dobrym dzieciakiem, ale czasem daje się ponieść swojemu instynktowi. Zdarza się, że robi coś głupiego, ale to kwestia jego wieku. Gdy zaczynał, miał tyle jakości, że teraz powinien być na poziomie Cristiano Ronaldo. Jeśli tak nie jest, to tylko z powodu jego własnych błędów. Teraz ma 26 lat i wciąż stać go na więcej.
Roberto Mancini za:espnfc.com

'Lewy' może liczyć na kumpli z Bayernu

'Lewy' może liczyć na kumpli z Bayernu
Wszyscy się postaramy w Bayernie, aby Robert Lewandowski zakończył sezon jako najlepszy strzelec w Bundeslidze.
Thomas Muller za:Bayern&Germany na Twitterze
reklama