reklama

Prezent od Berniego dla Thiago i Lewego

Maskotka Bayernu - miś Bernie przygotował specjalne prezenty dla świeżo upieczonych tatusiów. Jak miło! :)
źródło:youtube.com
reklama

Wiadomość "Grosika" przed Sunderlandem

Wiadomość

Tajemnica imienia córki "Lewego"

Tajemnica imienia córki
Dlaczego Robert Lewandowski i Anna Lewandowska nadali swojej córce imię Klara? Tę tajemnicę rozwiązali dziennikarze "Super Expressu". KL to inicjały ojca Roberta – Krzysztofa Lewandowskiego. A to oczywiście Anna, a R – Robert.
za:sport.se.pl

Mourinho ma pełne zaufanie do bramkarzy

Mourinho ma pełne zaufanie do bramkarzy
David de Gea i Sergio Romero to fantastyczni bramkarze. Uważam, że nasz trzeci bramkarz, Joel Pereira, będzie najlepszym portugalskim golkiperem następnej generacji. Jestem pełen zaufania do każdego z naszych bramkarzy.
Jose Mourinho za:mirror.co.uk
reklama

Polityka transferowa Legii Mioduskiego

Polityka transferowa Legii Mioduskiego
Jesteśmy klubem, który musi dobrze współpracować z piłkarzami i agentami, żeby rozumieli, co chcemy osiągnąć, żeby wiedzieli, że nikt nigdy nie jest nie na sprzedaż. Będzie rotacja, ale ona nie może być szalona. Zawsze sprzedaje się najlepszych, a nie najgorszych. Za nich trzeba uzyskiwać środki, które pozwolą sprowadzić zastępców. Jeśli, nie daj Boże, nie zdobędziemy mistrzostwa, to presja na zmiany będzie większa. Jeśli się uda, będziemy wzmacniać skład, a nie osłabiać.
Dariusz Mioduski za:przegladsportowy.pl

Majówka z polską piłką!

Zobaczcie jak od początku do końca wyglądała majówka z polską piłką. Od turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku, przez specjalną kolację dla vipów, aż po finał Pucharu Polski. Jest co oglądać!
źródło:youtube.com

Atletico od dwóch lat chce Lacazette

Atletico od dwóch lat chce Lacazette
Rozmawiamy z Atletico Madryt o transferze Alexandre'a Lacazette już od dwóch lat. Być może Alexandre nie będzie chciał odchodzić. Nie rozmawialiśmy z nim o tym bezpośrednio. W piątek będę się z nim widział i po tym spotkaniu będę wiedział więcej. Atletico nie jest jedynym klubem, który złozył ofertę lub wyraził zainteresowanie. Dwa lata temu odrzuciliśmy ofertę w wysokości 40 milionów euro. Zrobimy wszystko, żeby go zatrzymać. Jeśli ktoś będzie chciał go kupić, będzie musiał złożyć bardzo wysoką ofertę.
Jean-Michel Aulas, prezydent Ol. Lyon za:squawka.com
reklama