reklama

Wiadomość "Grosika" do "Krzywego"

Wiadomość
reklama

Cinkciarz Challenge: Adam Frączczak

W poprzednich 4 odcinkach tej serii #CinkciarzChallenge, zawodnicy Pogoni Szczecin zdobyli 148 ze... 150 punktów potrzebnych do wygranej zakładu z Cinkciarz.pl! Czy Adam Frączczak wygra zakład i zdobędzie nagrody dla kibiców Portowców? Za każde trafione w światło bramki uderzenie z woleja, Adam zdobywa 10 punktów.
źródło:youtube.com

Prezent od Berniego dla Thiago i Lewego

Maskotka Bayernu - miś Bernie przygotował specjalne prezenty dla świeżo upieczonych tatusiów. Jak miło! :)
źródło:youtube.com

Wiadomość "Grosika" przed Sunderlandem

Wiadomość
reklama

Tajemnica imienia córki "Lewego"

Tajemnica imienia córki
Dlaczego Robert Lewandowski i Anna Lewandowska nadali swojej córce imię Klara? Tę tajemnicę rozwiązali dziennikarze "Super Expressu". KL to inicjały ojca Roberta – Krzysztofa Lewandowskiego. A to oczywiście Anna, a R – Robert.
za:sport.se.pl

Mourinho ma pełne zaufanie do bramkarzy

Mourinho ma pełne zaufanie do bramkarzy
David de Gea i Sergio Romero to fantastyczni bramkarze. Uważam, że nasz trzeci bramkarz, Joel Pereira, będzie najlepszym portugalskim golkiperem następnej generacji. Jestem pełen zaufania do każdego z naszych bramkarzy.
Jose Mourinho za:mirror.co.uk

Polityka transferowa Legii Mioduskiego

Polityka transferowa Legii Mioduskiego
Jesteśmy klubem, który musi dobrze współpracować z piłkarzami i agentami, żeby rozumieli, co chcemy osiągnąć, żeby wiedzieli, że nikt nigdy nie jest nie na sprzedaż. Będzie rotacja, ale ona nie może być szalona. Zawsze sprzedaje się najlepszych, a nie najgorszych. Za nich trzeba uzyskiwać środki, które pozwolą sprowadzić zastępców. Jeśli, nie daj Boże, nie zdobędziemy mistrzostwa, to presja na zmiany będzie większa. Jeśli się uda, będziemy wzmacniać skład, a nie osłabiać.
Dariusz Mioduski za:przegladsportowy.pl
reklama

lepiej w aplikacji

5 gwiazdekponad 2000 ocen na 5 gwiazdek
Marzenie wielu kibiców