Welbeck po strzeleniu gola United

Efektowna główka Welbecka na 2-0!

Kilka minut po bramce Granita Xhaki mamy już 2-0! Alex Oxlade-Chamberlain wrzuca piłkę w pole karne, tam do główki najwyżej wyskakuje Daniel Welbeck i strzałem od poprzeczki pokonuje De Geę!

Granit Xhaka lobuje De Geę z 30 metrów!

Do drugiej połowy musieliśmy czekać na gola w meczu Manchesteru United z Arsenalem, ale warto było! Granit Xhaka huknął z 30 metrów, piłka odbiła się jeszcze od pleców Andera Herrery i idealnie przelobowała zaskoczonego De Geę. 1-0 dla Arsenalu!

Juergen Klopp kontra butelka wody

W pierwszej połowie meczu Liverpoolu z Southampton w najciekawszych akcjach brały udział butelki wody. Najpierw zabawa Alberto Moreno, a później Klopp i jego starcie z biedną butelką :P

Phil Jones znów to zrobił!

Jak zaimponować Cristiano Ronaldo?

Na przykład takim prywatnym pokazem freestyle'u! Portugalczyk był pod wrażeniem ;)

"Lewy" powinien trafić do Realu

Lewandowski gra w bardzo dobrym klubie, ale Real to klasa światowa. Co roku pokazuje się na najwyższym poziomie i zagrać w takim klubie byłoby wielkim wyróżnieniem dla każdego piłkarza. Bayern ma bardzo dobrych zawodników, ale Real to jeszcze większa otoczka i jeszcze większa sława. Chyba warto byłoby spróbować. W Niemczech Lewandowski już wszystko wygrał. Gdyby była taka możliwość, chyba bym się na jego miejscu zdecydował na transfer, bo to może być jedyna okazja w życiu, by sprawdzić się w takim klubie. Decyzja jednak należy do Roberta. To on sam musi wiedzieć, jak pokierować karierą.
Roman Wójcicki, były reprezentant Polski za:Przegląd Sportowy

Majewski dobija strzał Tomczyka

Prowadzenie Lecha w 71. minucie podwyższył po bramce samobójczej Vladislavs Gutkovskis, a na 3-0 trafił Radosław Majewski, który dobił piłkę po strzale młodziutkiego Pawła Tomczyka!

Słodko-gorzki mecz Linettego z Lazio

Boruc świętuje utrzymanie w lidze

Another year in @premierleague , well done @officialafcb 🍒🍒🍒 #premierleague #boruc @arturboruc
Dzięki wczorajszemu remisowi ze Stoke City Bournemouth zapewniło sobie utrzymanie w Premier League na kolejny sezon. Gratulacje!
źródło:instagram.com

Skład Pogoni Szczecin na mecz z Legią

Skład Legii na mecz z Pogonią Szczecin

Najmłodsze drużyny w Europie

Są różne szkoły prowadzenia zespołów - stawianie na młodych zawodników, poleganie na tych doświadczonych czy też znalezienie "złotego środka". My przyjrzeliśmy się tym pierwszym, najmłodszym drużynom w TOP 5 najsilniejszych lig w Europie. Średnia wieku dotyczy wszystkich zawodników z kadry pierwszej drużyny.

Ostateczna tabela Championship

Skład Arsenalu na Manchester United

Skład Manchesteru United na Arsenal

Fortster broni karnego Milnera!

W meczu Liverpoolu z Southampton wciąż mamy bezbramkowy remis - arbiter podyktował rzut karny dla ekipy gospodarzy, jednak Fraser Forster wyczuł intencje pomocnika "The Reds" i kapitalnie go wybronił!