Agent Theo potwierdza oferty

Nie podjęliśmy jeszcze żadnej decyzji ws. przyszłości, jednak Theo Hernandez cieszy się dużym zainteresowaniem Realu Madryt i FC Barcelona. Mamy dwie konkretne oferty z obu klubów, które są gotowe wpłacić 24 miliony € zawarte w jego klauzuli odstępnego. Nie wybraliśmy jednak jeszcze zespołu, do którego Theo chciałby się przenieść.
Manuel Garcia Quilon, agent Theo Hernandeza za:as.com

Moulin dobija własny strzał z wolnego

Jarosław Fojut fauluje na czerwoną kartkę Radovicia przed samym polem karnym Pogoni, a do rzutu wolnego podchodzi Thibault Moulin. Belg najpierw trafia w mur, jednak jego dobitka z powietrza ląduje w bramce Słowika. 2-0 dla Legii!

Absurdalny rzut karny Radovicia

Szymon Marciniak dyktuje rzut karny za faul na Dominiku Nagym, a do piłki podchodzi Miro Radović. Serbski zawodnik zatrzymuje się przed oddaniem strzału i mimo umieszczenia piłki w siatce, sędzia Marciniak odgwizduje niesportowe zagranie Rado, nie uznaje gola i przyznaje rzut wolny dla Pogoni. Cały czas zostajemy przy 1-0 dla Legii!

Piękny rajd Odjidji-Ofoe i Nagy na 1-0

Odjidja-Ofoe pognał z piłką mijając kilku zawodników Pogoni Szczecin, wyłożył ją Dominikowi Nagy'emu, a ten precyzyjnym strzałem pokonuje Słowika. 1-0 dla Legii!

Szatański plan Jose Mourinho

Poświęcenie Coquelina w grze obronnej

W końcówce spotkania Wayne Rooney próbował pokonać Petra Cecha uderzeniem z dystansu, a gdy tylko Francis Coquelin zobaczył Anglika zbierającego się do strzału, zdecydował się na interwencję rozpaczy. Strzał Anglika powędrował wysoko ponad bramką, a Francuz pozostał z wyjątkowo widowiskową próbą interwencji na koncie :P

Karma wróciła do Jose Mourinho

2 lata temu Jose Mourinho nazwał Arsene Wengera "specjalistą od porażek". W dzisiejszym meczu Arsenal postawił się jednak Manchesterowi United i Francuski trener górował nad Portugalczykiem, kończąc zarazem jego passę 25 meczów bez porażki.

Wenger w końcu dopadł Mourinho

Wielki dzień dla Arsene Wengera

Welbeck kontra swój były zespół

Przekąski na ławce Arsenalu

Arsenal prowadzi z Manchesterem United 2-0, a rezerwowi piłkarze drużyny gospodarzy postanowili uczcić ten wynik... paczką Maltesersów :P

Welbeck po strzeleniu gola United

Efektowna główka Welbecka na 2-0!

Kilka minut po bramce Granita Xhaki mamy już 2-0! Alex Oxlade-Chamberlain wrzuca piłkę w pole karne, tam do główki najwyżej wyskakuje Daniel Welbeck i strzałem od poprzeczki pokonuje De Geę!

Granit Xhaka lobuje De Geę z 30 metrów!

Do drugiej połowy musieliśmy czekać na gola w meczu Manchesteru United z Arsenalem, ale warto było! Granit Xhaka huknął z 30 metrów, piłka odbiła się jeszcze od pleców Andera Herrery i idealnie przelobowała zaskoczonego De Geę. 1-0 dla Arsenalu!

Juergen Klopp kontra butelka wody

W pierwszej połowie meczu Liverpoolu z Southampton w najciekawszych akcjach brały udział butelki wody. Najpierw zabawa Alberto Moreno, a później Klopp i jego starcie z biedną butelką :P