reklama

Doliczony czas do doliczonego czasu

Doliczony czas do doliczonego czasu
reklama

Słowa Conte po zdobyciu mistrzostwa

Słowa Conte po zdobyciu mistrzostwa
Piłkarze czekali na mnie, wylali na mnie szampana i piwo. Musiałem zmienić ubrania, bo mój garnitur jest obecnie w katastrofalnym stanie. Kiedy się wkłada cały swój entuzjazm i pasję w pracę, świętowanie w taki sposób jest właściwie. Cieszyłem się z kibicami, sztabem z całym klubem. To sen, który się spełnił. To wielkie osiągnięcie, ponieważ to najtrudniejsze mistrzostwo do wygrania. Muszę podziękować piłkarzom za ich zaangażowanie, podejście, pasję i chęć wygrania czegoś wielkiego. W każdym meczu czułem, jakbym grał razem z nimi. Zdobyliśmy ten tytuł wspólnie.
Antonio Conte za:goal.com

Pechowy nieuznany karny Mahreza

Riyad Mahrez strzela z rzutu karnego na 2-2, jednak sędzia Bobby Madley... nie uznaje gola! Powód? Algierczyk poślizgnął przy strzale i piłka dotknęła przez to jego obu nóg. Wciąż Manchester City prowadzi z Leicester 2-1!

Zwycięska ekipa na treningu Realu

Zwycięska ekipa na treningu Realu
reklama

Efektowne wyjście z pola karnego

Ten obrońca zdecydowanie przesadził z przeniesieniem skilla z FIFA 17 na boisko... :D Ale akcja zakończyła się sukcesem!

Bartosz Kapustka w hiszpańśkiej "Marce"

Bartosz Kapustka w hiszpańśkiej
Ktoś tu pomylił dwóch piłkarzy o imieniu Bartosz... :P

Co Diego Costa robi Terry'emu?!

Piłkarze Chelsea świętują na boisku mistrzostwo, kamera najeżdża nagle na Diego Costę i Johna Terry'ego i... co tam się wyrabia?!
reklama