reklama

Nieudane wejście Ribery'ego do basenu

1st day of holidays: done ✔😂😂😂💦💦💦 #ohlala #pooltime #home #FR7👑 @franckribery7
Franck Ribery na wakacjach postanowił odpocząć nad basenem. Ale wejście na ten dmuchany fotel nie do końca mu się udało... ;)
źródło:instagram.com
reklama

Newcastle wykupiło Atsu

Newcastle wykupiło Atsu
Newcastle United oficjalnie poinformowało o wykupieniu Christiana Atsu, który sezon 2016/2017 spędził na wypożyczeniu z Chelsea właśnie na St. James' Park. 25-letni reprezentant Ghany w 32 ligowych meczach strzelił 5 goli. Kwota, jaką "Sroki" zapłaciły "The Blues" za skrzydłowego nie została ujawniona. Wiadomo jednak, że były piłkarz m.in. Porto podpisał z Newcastle czteroletni kontrakt.
za:nufc.co.uk

Wyrok dla Leo Messiego podtrzymany

Wyrok dla Leo Messiego podtrzymany
Hiszpański Sąd Najwyższy odrzucił odwołanie Leo Messiego i podtrzymał wyrok 21 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa podatkowe. Piłkarz Barcelony nie pójdzie jednak do więzienia, ponieważ w Hiszpanii spotyka to tylko skazanych z przynajmniej dwuletnimi wyrokami. Wyrok dla ojca piłkarza, Jorge Horacio Messiego, czyli 15 miesięcy pozbawienia wolności, również został podtrzymany.
za:en.as.com

Powitanie Ronaldinho i Leo Messiego

Na dzisiejszym treningu FC Barcelony pojawił się wyjątkowy gość - Ronaldinho. Jego powitanie z Leo Messim... Co za widok!
reklama

Piłka Bundesligi na sezon 2017/18

Piłka Bundesligi na sezon 2017/18

Prezes Fenerbahce oglądał Vadisa

Prezes Fenerbahce oglądał Vadisa

Zmarł były sędzia Stefano Farina

Zmarł były sędzia Stefano Farina
W wieku 54 lat zmarł były sędzia międzynarodowy Stefano Farina. W ostatnim czasie Włoch był szefem sędziów, rozstrzygających mecze w Serie B. Swoją długoletnią karierę sędziego zakończył w 2008 roku, a w swoim dorobku ma między innymi sędziowanie Superpucharu Europy w 2006 roku, dwóch finałów Superpucharu Włoch czy licznych spotkań w Serie A i Lidze Mistrzów.
za:polsatsport.pl

Chelsea rezygnuje z mistrzowskiej parady

Chelsea rezygnuje z mistrzowskiej parady
Chelsea odwołała mistrzowską paradę ulicami miasta, która miała odbyć się w najbliższą niedzielę. Ze świętowania mistrzostwa wraz z kibicami zrezygnowano z powodów bezpieczeństwa. Trasa przejazdu odkrytego autobusu miała przebiegać przez londyńskie dzielnice Chelsea i Fulham.
za:independent.co.uk

"Wasyl" zostanie skautem?

Serwis "ClubCall" poinformował, że Marcinowi Wasilewskiemu została zaproponowana praca w Anderlechcie. "Wasyl" miałby zostać klubowym skautem.
za:clubcall.com

Spełniło się proroctwo Zlatana

Spełniło się proroctwo Zlatana

Pogba pokaże swoją wartość w finale

Pogba pokaże swoją wartość w finale
Paul Pogba będzie chciał wygrać mecz z Ajaxem i będzie chciał odegrać istotną rolę w całym meczu. Wszystko po to, żeby zamknąć usta tym, którzy wątpią w jego umiejętności.
Rio Ferdinand za:squawka.com

Wenger o zamachu w Manchesterze

Wenger o zamachu w Manchesterze
Wszyscy chcemy cieszyć się życiem, a potem ludzie giną na koncertach. To jest bardzo smutne i całkowicie nie do zaakceptowania. Zamach w Manchesterze był ogromnym szokiem. Chcemy przekazać mieszkańcom wyrazy współczucia i solidarności. Wiem, co to znaczy, bo sam byłem w Paryżu w czasie zamachów w listopadzie 2015 roku.
Arsene Wenger za:arsenal.com

Arsenal walczy o zatrzymanie Sancheza

Arsenal walczy o zatrzymanie Sancheza
Środowe wydanie dziennika "Bild" przynosi dobre informacje dla wszystkich kibiców Arsenalu, którzy chcieliby, żeby z klubu nie odchodził Alexis Sanchez. Według niemieckich dziennikarzy Arsenal, w obliczu oferty transferowej Bayernu, postanowił zagrać "va banque" i żeby zatrzymać Chilijczyka zaoferował mu podwyżkę pensji do ponad 20 milionów euro rocznie. Bayern nie może zaproponować podobnej sumy, ponieważ zaburzyłoby to strukturę płac w klubie. Robert Lewandowski, najlepiej opłacany piłkarz mistrzów Niemiec, zarabia bowiem 16 milionów euro za rok gry.
za:sportwitness.co.uk

W Łomży kibice nie chcą szkółki Legii

W Łomży kibice nie chcą szkółki Legii
W niedzielę, w Łomży, dzieci miały odbyć swoje pierwsze, po oficjalnej inauguracji zajęcia w ramach akademii Legia Soccer Schools. Kibice miejscowego ŁKS-u w ramach protestu i pokazania swojego niezadowolenia z faktu, iż Legia otworzyła taką akademię w Łomży, weszli na boisko Szkoły Podstawowej nr 10 w czasie, w którym miały odbyć się zajęcia. Sympatycy łomżyńskiego klubu zaczęli grać w piłkę, czym nie pozwolili na rozpoczęcie zajęć oraz wywiesili transparent z napisem „w Łomży tylko ŁKS”. Po godzinie kibice opuścili obiekt i dzieci mogły rozpocząć z opóźnieniem swój trening.
za:wzasiegu.pl

Piłkarz 35. kolejki Lotto Ekstraklasy

Piłkarz 35. kolejki Lotto Ekstraklasy

Davids przed finałem Ligi Europy

Davids przed finałem Ligi Europy
W Manchesterze United masz dorosłych mężczyzn, a w Ajaxie to są wciąż tylko chłopcy.
Edgar Davids za:Squawka News

Transparent kibiców United przed LE

Transparent kibiców United przed LE
"Manchester - miasto zjednoczone #módlsiezamanchester" - taki transparent zabrali ze sobą do Sztokholmu kibice "Czerwonych Diabłów".
reklama