reklama

Marcelo goli Keylora Navasa po wygranej

Po wygranej nad Malagą Keylor Navas zgolił w szatni włosy, by zadedykować zwycięstwo w La Liga dzieciom walczącym z rakiem. Real Madryt umieścił w sieci nagranie z szatni, gdzie golkiper najpierw tłumaczy swoją decyzję, a potem Marcelo zabiera się za golenie. Chwilę później Brazylijczyk "podlicza" Navasa mówiąc, że całość będzie go kosztowała 50 € ;)
źródło:youtube.com
reklama

Zwrot w sprawie praw do Ligi Mistrzów?

Zwrot w sprawie praw do Ligi Mistrzów?
Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że telewizja Polsat zwyciężyła w przetargu na prawa do pokazywania meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów w latach 2018-21. Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Okazuje się jednak, że w sprawie praw do transmisji Ligi Mistrzów może wciąż dojść do kluczowych zmian, bowiem TVP będzie próbowało odkupić część licencji na zasadzie barteru. - Jak będziemy wiedzieli, kto wygrał, zaczniemy stosowne rozmowy. - informację tę na łamach serwisu "press.pl" potwierdził wicedyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski. Zapłatą za część praw do pokazywania Ligi Mistrzów ma być oddanie części licencji do pokazywania transmisji z wielkich turniejów (MŚ 2018, Euro 2020, MŚ 2022), do których prawa posiada właśnie Telewizja Polska.
za:sportowefakty.wp,pl

Niezwykły refleks Edwina van der Sara

Przed finałem Ligi Europy ktoś niespodziewanie rzucił do Edwina van der Sara smartfona, a Holender złapał go, jakby to była najprostsza rzecz na świecie :D On wciąż to ma!

Zawodnicy o kulach opanowali finał LE

Zawodnicy o kulach opanowali finał LE
reklama

Inter zaprezentował nowe koszulki

Inter zaprezentował nowe koszulki

Mourinho i jego podejście do futbolu

Mourinho i jego podejście do futbolu
W piłce nożnej jest mnóstwo poetów, ale poeci nie wygrywają trofeów.
Jose Mourinho za:BT Sport

Rodzinna tragedia Łukasza Skorupskiego

Rodzinna tragedia Łukasza Skorupskiego
Empoli poinformowało w krótkiej wiadomości na swojej stronie internetowej, iż nie żyje ojciec Łukasza Skorupskiego. - Prezydent Fabrizio Corsi i cała niebieska rodzina są wstrząśnięci informacją o przedwczesnej śmierci ojca Łukasza Skorupskiego. Cała rodzina Empoli składa najszczersze kondolencje Łukaszowi i jego rodzinie - tak brzmi treść komunikatu. Po otrzymaniu tragicznych wieści bramkarz spakował się i poleciał do Polski, by być z rodziną w tych ciężkich chwilach i wziąć udział w pogrzebie. Empoli poinformowało już, że Łukasz Skorupski nie wystąpi w ostatnim meczu sezonu, w którym klub będzie walczył o utrzymanie w lidze.
za:empolicalcio.net
reklama