reklama

Zwrot w sprawie praw do Ligi Mistrzów?

Zwrot w sprawie praw do Ligi Mistrzów?
Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że telewizja Polsat zwyciężyła w przetargu na prawa do pokazywania meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów w latach 2018-21. Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Okazuje się jednak, że w sprawie praw do transmisji Ligi Mistrzów może wciąż dojść do kluczowych zmian, bowiem TVP będzie próbowało odkupić część licencji na zasadzie barteru. - Jak będziemy wiedzieli, kto wygrał, zaczniemy stosowne rozmowy. - informację tę na łamach serwisu "press.pl" potwierdził wicedyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski. Zapłatą za część praw do pokazywania Ligi Mistrzów ma być oddanie części licencji do pokazywania transmisji z wielkich turniejów (MŚ 2018, Euro 2020, MŚ 2022), do których prawa posiada właśnie Telewizja Polska.
za:sportowefakty.wp,pl
reklama

Niezwykły refleks Edwina van der Sara

Przed finałem Ligi Europy ktoś niespodziewanie rzucił do Edwina van der Sara smartfona, a Holender złapał go, jakby to była najprostsza rzecz na świecie :D On wciąż to ma!

Zawodnicy o kulach opanowali finał LE

Zawodnicy o kulach opanowali finał LE

Inter zaprezentował nowe koszulki

Inter zaprezentował nowe koszulki
reklama

Mourinho i jego podejście do futbolu

Mourinho i jego podejście do futbolu
W piłce nożnej jest mnóstwo poetów, ale poeci nie wygrywają trofeów.
Jose Mourinho za:BT Sport

Rodzinna tragedia Łukasza Skorupskiego

Rodzinna tragedia Łukasza Skorupskiego
Empoli poinformowało w krótkiej wiadomości na swojej stronie internetowej, iż nie żyje ojciec Łukasza Skorupskiego. - Prezydent Fabrizio Corsi i cała niebieska rodzina są wstrząśnięci informacją o przedwczesnej śmierci ojca Łukasza Skorupskiego. Cała rodzina Empoli składa najszczersze kondolencje Łukaszowi i jego rodzinie - tak brzmi treść komunikatu. Po otrzymaniu tragicznych wieści bramkarz spakował się i poleciał do Polski, by być z rodziną w tych ciężkich chwilach i wziąć udział w pogrzebie. Empoli poinformowało już, że Łukasz Skorupski nie wystąpi w ostatnim meczu sezonu, w którym klub będzie walczył o utrzymanie w lidze.
za:empolicalcio.net

Mou oddałby puchar za życie ofiar

Mou oddałby puchar za życie ofiar
Zgadzam się z decyzją UEFA, żeby mecz rozegrać teraz. Dlatego czujemy tym większe szczęście z naszego osiągnięcia. Gdybyśmy tylko mogli, zamienilibyśmy puchar na życia ofiar zamachu, nawet dwa razy byśmy się nie zastanawiali. Czy to trofeum uczyniło Manchester choć odrobinę szczęśliwszym? Być może. My musieliśmy się jednak w stu procentach skupić na futbolu.
Jose Mourinho za:sportowefakty.wp.pl
reklama