reklama

"Lewy" wypoczywa po sezonie

What a view 😍 (📸 @_rl9) #lewangoalski #fcbsummer #fcbayern #miasanmia #champion #lewandowski @fcbayern
źródło:instagram.com
reklama

Historyczny wolej Ze Roberto!

Palmeiras pokonało Atletico Tucuman 3-1 w Copa Libertadores, a bardzo efektowną bramkę ustalającą wynik meczu zdobył niezniszczalny Ze Roberto! Brazylijczyk pokonał bramkarza pięknym strzałem z woleja i tym samym stał się najstarszym piłkarzem, który zdobył gola w rozgrywkach Copa Libertadores - zrobił to w wieku 42 lat i 322 dni! :O

Marcelo goli Keylora Navasa po wygranej

Po wygranej nad Malagą Keylor Navas zgolił w szatni włosy, by zadedykować zwycięstwo w La Liga dzieciom walczącym z rakiem. Real Madryt umieścił w sieci nagranie z szatni, gdzie golkiper najpierw tłumaczy swoją decyzję, a potem Marcelo zabiera się za golenie. Chwilę później Brazylijczyk "podlicza" Navasa mówiąc, że całość będzie go kosztowała 50 € ;)
źródło:youtube.com

Zwrot w sprawie praw do Ligi Mistrzów?

Zwrot w sprawie praw do Ligi Mistrzów?
Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że telewizja Polsat zwyciężyła w przetargu na prawa do pokazywania meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów w latach 2018-21. Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Okazuje się jednak, że w sprawie praw do transmisji Ligi Mistrzów może wciąż dojść do kluczowych zmian, bowiem TVP będzie próbowało odkupić część licencji na zasadzie barteru. - Jak będziemy wiedzieli, kto wygrał, zaczniemy stosowne rozmowy. - informację tę na łamach serwisu "press.pl" potwierdził wicedyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski. Zapłatą za część praw do pokazywania Ligi Mistrzów ma być oddanie części licencji do pokazywania transmisji z wielkich turniejów (MŚ 2018, Euro 2020, MŚ 2022), do których prawa posiada właśnie Telewizja Polska.
za:sportowefakty.wp,pl
reklama

Niezwykły refleks Edwina van der Sara

Przed finałem Ligi Europy ktoś niespodziewanie rzucił do Edwina van der Sara smartfona, a Holender złapał go, jakby to była najprostsza rzecz na świecie :D On wciąż to ma!

Zawodnicy o kulach opanowali finał LE

Zawodnicy o kulach opanowali finał LE

Inter zaprezentował nowe koszulki

Inter zaprezentował nowe koszulki
reklama