reklama

Gorzkie słowa Schøne po finale LE

Gorzkie słowa Schøne po finale LE
To jest właśnie sposób, w jaki oni grają w piłkę i robili to przez cały ostatni rok. Dobra organizacja w obronie, posyłanie długich piłek na Fellainiego i liczenie na łut szczęścia. Jednak oni nie stwarzali zbyt wielu szans, podobnie z resztą, jak my [...] Uwielbiam piłkę nożną i uwielbiam w nią grać, a oni zdecydowanie są od tego dalecy. Ale chylę przed nimi czoła za sposób, w jaki to robią. Zagrali kompletnie inaczej, niż my i teraz stoją z pucharem. Gratulacje dla Manchesteru United, zdobyli go na swoich zasadach, jednak ja wolałbym wygrywać jako drużyna, która gra dobrą piłkę.
Lasse Schøne za:ajaxdaily.com
reklama

PZPN wstrzymał reformę Ekstraklasy

PZPN wstrzymał reformę Ekstraklasy
Ekstraklasa S.A wystąpiła kilka dni temu do PZPN z wnioskiem o zmiany w rozgrywkach ligowych: zniesienie podziału punktów po zakończeniu rundy zasadniczej, zwiększenia limitu piłkarzy spoza Unii Europejskiej oraz kilka drobniejszych modyfikacji. PZPN rozpatrzył propozycję spółki, jednak odrzucił ją, motywując swoją decyzję chęcią głębszej analizy tematu i szerszych konsultacji z szefami i właścicielami klubów z Ekstraklasy. 7 czerwca 2017 roku przedstawiciele PZPN spotkają się z przedstawicielami klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, by przedyskutować propozycje Ekstraklasy S.A., a ewentualne zmiany zostaną ponownie rozpatrzone na posiedzeniu Związku 16 czerwca 2017 roku.
za:pzpn.pl

Isco piłkarzem sezonu wg fanów Realu!

Isco piłkarzem sezonu wg fanów Realu!
25-letni Isco został wyróżniony jako Zawodnik na Pięć Gwiazdek, czyli najlepszy piłkarz Realu Madryt w całym sezonie La Liga w głosowaniu kibiców. Nagroda jest przyznawana przez browar Mahou, będący sponsorem klubu.

Cała prawda o trofeach Zlatana

Cała prawda o trofeach Zlatana
reklama

Poruszająca wiadomość Tottiego

Poruszająca wiadomość Tottiego
Roma - Genoa, niedziela 28 maja 2017 roku, to będzie ostatni mecz, w którym będę mógł założyć koszulkę AS Romy. Nie jestem w stanie w kilku słowach powiedzieć Wam, co te barwy dla mnie znaczyły, znaczą i będą znaczyć do końca życia. Po prostu czuję, że moja miłość do piłki nożnej nigdy nie zmalała: to prawdziwa pasja, moja pasja. Jest tak wielka, że nie potrafię wyobrazić sobie, bym mógł przestać ją karmić. Nigdy. W poniedziałek będę gotowy, by iść dalej. Jestem gotowy na nowe wyzwanie.
Francesco Totti za:facebook.com/FrancescoTottiOfficial

Skład Anglii na czerwcowe mecze

Skład Anglii na czerwcowe mecze

3. rocznica "La Decimy" Realu Madryt

Tego dnia, dokładnie 3 lata temu, doszło do jednego z najbardziej spektakularnych finałów Ligi Mistrzów ostatnich lat. Atletico Madryt wygrywało z Realem do 92 minuty i 48 sekundy, a później przyszedł gol Sergio Ramosa i w dogrywce "Królewscy" dołożyli 3 bramki, po czym w końcu sięgnęli po upragnioną "La Decimę"!
źródło:youtube.com
reklama