reklama

PZPN wstrzymał reformę Ekstraklasy

PZPN wstrzymał reformę Ekstraklasy
Ekstraklasa S.A wystąpiła kilka dni temu do PZPN z wnioskiem o zmiany w rozgrywkach ligowych: zniesienie podziału punktów po zakończeniu rundy zasadniczej, zwiększenia limitu piłkarzy spoza Unii Europejskiej oraz kilka drobniejszych modyfikacji. PZPN rozpatrzył propozycję spółki, jednak odrzucił ją, motywując swoją decyzję chęcią głębszej analizy tematu i szerszych konsultacji z szefami i właścicielami klubów z Ekstraklasy. 7 czerwca 2017 roku przedstawiciele PZPN spotkają się z przedstawicielami klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, by przedyskutować propozycje Ekstraklasy S.A., a ewentualne zmiany zostaną ponownie rozpatrzone na posiedzeniu Związku 16 czerwca 2017 roku.
za:pzpn.pl
reklama

Isco piłkarzem sezonu wg fanów Realu!

Isco piłkarzem sezonu wg fanów Realu!
25-letni Isco został wyróżniony jako Zawodnik na Pięć Gwiazdek, czyli najlepszy piłkarz Realu Madryt w całym sezonie La Liga w głosowaniu kibiców. Nagroda jest przyznawana przez browar Mahou, będący sponsorem klubu.

Cała prawda o trofeach Zlatana

Cała prawda o trofeach Zlatana

Poruszająca wiadomość Tottiego

Poruszająca wiadomość Tottiego
Roma - Genoa, niedziela 28 maja 2017 roku, to będzie ostatni mecz, w którym będę mógł założyć koszulkę AS Romy. Nie jestem w stanie w kilku słowach powiedzieć Wam, co te barwy dla mnie znaczyły, znaczą i będą znaczyć do końca życia. Po prostu czuję, że moja miłość do piłki nożnej nigdy nie zmalała: to prawdziwa pasja, moja pasja. Jest tak wielka, że nie potrafię wyobrazić sobie, bym mógł przestać ją karmić. Nigdy. W poniedziałek będę gotowy, by iść dalej. Jestem gotowy na nowe wyzwanie.
Francesco Totti za:facebook.com/FrancescoTottiOfficial
reklama

Skład Anglii na czerwcowe mecze

Skład Anglii na czerwcowe mecze

3. rocznica "La Decimy" Realu Madryt

Tego dnia, dokładnie 3 lata temu, doszło do jednego z najbardziej spektakularnych finałów Ligi Mistrzów ostatnich lat. Atletico Madryt wygrywało z Realem do 92 minuty i 48 sekundy, a później przyszedł gol Sergio Ramosa i w dogrywce "Królewscy" dołożyli 3 bramki, po czym w końcu sięgnęli po upragnioną "La Decimę"!
źródło:youtube.com

Morata dogadany z AC Milanem!

Morata dogadany z AC Milanem!
Według informacji "La Gazzetta dello Sport", Alvaro Morata doszedł do porozumienia w sprawie transferu do AC Milanu. Hiszpański snajper nie chce czekać na oferty z Chelsea i Manchesteru United i zdecydował się na propozycję z Włoch, gdzie będzie mógł liczyć nie tylko na wysokie zarobki, ale i na status wielkiej gwiazdy grającej regularnie w podstawowym składzie. Piłkarz Realu Madryt ma podpisać z Milanem długoterminowy kontrakt, na mocy którego będzie zarabiać 7,5 mln €. Kwota transferu ma wynieść zawrotną sumę 60 mln €.
za:gazzetta.it
reklama