reklama

Mou dołączył do lotu na Ligę Mistrzów

Mou dołączył do lotu na Ligę Mistrzów
reklama

Mourinho podsumował "słaby" sezon

Mourinho podsumował
W słabym sezonie, w którym czasem czułem się tak, jakbym prowadził najgorszą drużynę na świecie, gdzie ja sam czułem się najgorszym trenerem na świecie, udało nam się zdobyć trzy trofea i dostać do Ligi Mistrzów. I to nie poprzez zajęcie 3. czy 4. miejsca w lidze, a właśnie przez wygranie pucharu. Będziemy mieli zaszczyt zagrać w Superpucharze Europy, gdzie zmierzymy się z nowym triumfatorem Ligi Mistrzów, więc mimo wszystko uważam, że ten sezon był całkiem niezły.
Jose Mourinho za:Sky Sports

Mourinho pokazał "piłkarskim poetom"

Mourinho pokazał

Wielki zjazd VfL Wolfsburga

Wielki zjazd VfL Wolfsburga
reklama

Gorzkie słowa Schøne po finale LE

Gorzkie słowa Schøne po finale LE
To jest właśnie sposób, w jaki oni grają w piłkę i robili to przez cały ostatni rok. Dobra organizacja w obronie, posyłanie długich piłek na Fellainiego i liczenie na łut szczęścia. Jednak oni nie stwarzali zbyt wielu szans, podobnie z resztą, jak my [...] Uwielbiam piłkę nożną i uwielbiam w nią grać, a oni zdecydowanie są od tego dalecy. Ale chylę przed nimi czoła za sposób, w jaki to robią. Zagrali kompletnie inaczej, niż my i teraz stoją z pucharem. Gratulacje dla Manchesteru United, zdobyli go na swoich zasadach, jednak ja wolałbym wygrywać jako drużyna, która gra dobrą piłkę.
Lasse Schøne za:ajaxdaily.com

PZPN wstrzymał reformę Ekstraklasy

PZPN wstrzymał reformę Ekstraklasy
Ekstraklasa S.A wystąpiła kilka dni temu do PZPN z wnioskiem o zmiany w rozgrywkach ligowych: zniesienie podziału punktów po zakończeniu rundy zasadniczej, zwiększenia limitu piłkarzy spoza Unii Europejskiej oraz kilka drobniejszych modyfikacji. PZPN rozpatrzył propozycję spółki, jednak odrzucił ją, motywując swoją decyzję chęcią głębszej analizy tematu i szerszych konsultacji z szefami i właścicielami klubów z Ekstraklasy. 7 czerwca 2017 roku przedstawiciele PZPN spotkają się z przedstawicielami klubów najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, by przedyskutować propozycje Ekstraklasy S.A., a ewentualne zmiany zostaną ponownie rozpatrzone na posiedzeniu Związku 16 czerwca 2017 roku.
za:pzpn.pl

Isco piłkarzem sezonu wg fanów Realu!

Isco piłkarzem sezonu wg fanów Realu!
25-letni Isco został wyróżniony jako Zawodnik na Pięć Gwiazdek, czyli najlepszy piłkarz Realu Madryt w całym sezonie La Liga w głosowaniu kibiców. Nagroda jest przyznawana przez browar Mahou, będący sponsorem klubu.
reklama