reklama

Vinicius jeszcze nie myśli o Realu

Vinicius jeszcze nie myśli o Realu
To mój agent w Flamengo i moi rodzice prowadzili negocjacje, ja w ogóle nie myślę o pieniądzach. Jestem bardzo szczęśliwy z ich wyniku, ale będąc szczerym, w ogóle nie myślę teraz o Realu Madryt. Obecnie liczy się tylko Flamengo i dawanie radości jego kibicom. Jestem szczęśliwy z osiągniętego celu, ale teraz potrzebuję iść krok po kroku i zwyciężać w koszulce mojego obecnego klubu. Potem będę myślał o Realu. Teraz skupiam się na czasie spędzonym w Flamengo, roku czy dwóch, które poświęcę na stanie się dojrzalszym zawodnikiem.
Vinicius Junior za:FOX Sports Brasil
reklama

Gael Clichy odchodzi z Manchesteru City!

Gael Clichy odchodzi z Manchesteru City!
Manchester City poinformował na oficjalnej stronie, że po zakończeniu obecnego sezonu z klubu odejdzie Gael Clichy. Umowa 31-letniego obrońcy wygasa 30 czerwca 2017 roku i od tego czasu piłkarz będzie wolnym zawodnikiem. Gael Clichy dołączył do Manchesteru City w lipcu 2011 roku i w ciągu 6 sezonów rozegrał ponad 200 meczów, zdobywając w nich 3 bramki.
za:mancity.com

Mou dołączył do lotu na Ligę Mistrzów

Mou dołączył do lotu na Ligę Mistrzów

Mourinho podsumował "słaby" sezon

Mourinho podsumował
W słabym sezonie, w którym czasem czułem się tak, jakbym prowadził najgorszą drużynę na świecie, gdzie ja sam czułem się najgorszym trenerem na świecie, udało nam się zdobyć trzy trofea i dostać do Ligi Mistrzów. I to nie poprzez zajęcie 3. czy 4. miejsca w lidze, a właśnie przez wygranie pucharu. Będziemy mieli zaszczyt zagrać w Superpucharze Europy, gdzie zmierzymy się z nowym triumfatorem Ligi Mistrzów, więc mimo wszystko uważam, że ten sezon był całkiem niezły.
Jose Mourinho za:Sky Sports
reklama

Mourinho pokazał "piłkarskim poetom"

Mourinho pokazał

Wielki zjazd VfL Wolfsburga

Wielki zjazd VfL Wolfsburga

Gorzkie słowa Schøne po finale LE

Gorzkie słowa Schøne po finale LE
To jest właśnie sposób, w jaki oni grają w piłkę i robili to przez cały ostatni rok. Dobra organizacja w obronie, posyłanie długich piłek na Fellainiego i liczenie na łut szczęścia. Jednak oni nie stwarzali zbyt wielu szans, podobnie z resztą, jak my [...] Uwielbiam piłkę nożną i uwielbiam w nią grać, a oni zdecydowanie są od tego dalecy. Ale chylę przed nimi czoła za sposób, w jaki to robią. Zagrali kompletnie inaczej, niż my i teraz stoją z pucharem. Gratulacje dla Manchesteru United, zdobyli go na swoich zasadach, jednak ja wolałbym wygrywać jako drużyna, która gra dobrą piłkę.
Lasse Schøne za:ajaxdaily.com
reklama