reklama

18-osobowa drużyna sezonu Ligi Europy

18-osobowa drużyna sezonu Ligi Europy
reklama

Legendarny finał LM w Stambule

Tego dnia, dokładnie 12 lat temu, miał miejsce jeden z najbardziej niesamowitych finałów Ligi Mistrzów w historii. AC Milan do przerwy prowadził z Liverpoolem 3-0, później Liverpool wyrównał i doprowadził do dogrywki, a w niej brylował już tylko jeden człowiek - Jerzy Dudek! Polak najpierw cudownie zatrzymał Andrija Szewczenkę, a później w serii rzutów karnych wykonał swój słynny "Dudek Dance" i dał Liverpoolowi zwycięstwo! Najlepszy finał w historii LM?
źródło:youtube.com

Kluivert na liście życzeń Mourinho?

Kluivert na liście życzeń Mourinho?

Mourinho jest dopiero w połowie

Mourinho jest dopiero w połowie
Miałem wielkie szczęście, patrząc na to, w jaki sposób rozwijała się moja kariera. Grałem w hiszpańskich debrach, we włoskich derbach, w portugalskich derbach, w angielskich derbach, w finałach krajowych pucharów w każdym z tych państw, walczyłem o najwyższe tytuły, to było niesamowite życiowe doświadczenie. Jeśli miałbym kończyć karierę jutro, powinienem być bardziej niż szczęśliwy z doświadczenia, jakie zdobyłem, ale problemem jest fakt, że jestem dopiero gdzieś na półmetku. Przede mną jeszcze co najmniej 15 lat.
Jose Mourinho za:BT Sport
reklama

Griezmann zdezorientował Atletico

Griezmann zdezorientował Atletico
W Atletico Madryt panuje coraz większe napięcie i zamieszanie spowodowane postawą Antoine'a Griezmanna. Francuz dał ostatnimi deklaracjami do zrozumienia, że jego odejście z klubu jest dość prawdopodobne. Z drugiej strony, hiszpańskie media podkreślają, że Francuz nie pożegnał się z kolegami z zespołu. To mogłoby oznaczać, że napastnik zostanie jednak w Madrycie na kolejny sezon. Inni zawodnicy Atletico są coraz bardziej zdezorientowani jego zachowaniem i nie wiedzą tak naprawdę, jakie są plany Griezmanna. Mają nadzieję, że jeśli naprawdę będzie chciał odejść, to wyjaśni im wszystko, pożegna się i nie będzie uciekał przez 'tylne drzwi'.
za:Marca

Odpowiedź Mourinho do hejterów

Kolejni piłkarze odchodzą z Man City

Kolejni piłkarze odchodzą z Man City
Kilka dni temu Manchester City ogłosił odejście z klubu Pablo Zabalety, jednak dziś w zespole rozpoczęło się prawdziwe "wietrzenie" szatni. Klub postanowił zakończyć współpracę z doświadczonymi zawodnikami i w oddzielnych komunikatach poinformował, iż po zakończeniu obecnego sezonu z drużyny odejdą Gael Clichy, Jesus Navas, Bacary Sagna oraz Willy Caballero. Każdy z tych zawodników miał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2017 roku, więc z początkiem lipca staną się oni wolnymi zawodnikami.
za:mancity.com
reklama