reklama

Dziś 35. urodziny Rogera Guerreiro!

Dziś 35. urodziny Rogera Guerreiro!
Roger Guerreiro w latach 2006-2009 stanowił o sile warszawskiej Legii, a jego forma w tamtym czasie była tak świetna, że otrzymał polskie obywatelstwo i był regularnie powoływany do reprezentacji Polski, w której rozegrał 25 spotkań i zdobył 4 bramki. Dzięki za wszystko, Roger i wszystkiego najlepszego!
reklama

18-osobowa drużyna sezonu Ligi Europy

18-osobowa drużyna sezonu Ligi Europy

Legendarny finał LM w Stambule

Tego dnia, dokładnie 12 lat temu, miał miejsce jeden z najbardziej niesamowitych finałów Ligi Mistrzów w historii. AC Milan do przerwy prowadził z Liverpoolem 3-0, później Liverpool wyrównał i doprowadził do dogrywki, a w niej brylował już tylko jeden człowiek - Jerzy Dudek! Polak najpierw cudownie zatrzymał Andrija Szewczenkę, a później w serii rzutów karnych wykonał swój słynny "Dudek Dance" i dał Liverpoolowi zwycięstwo! Najlepszy finał w historii LM?
źródło:youtube.com

Kluivert na liście życzeń Mourinho?

Kluivert na liście życzeń Mourinho?
reklama

Mourinho jest dopiero w połowie

Mourinho jest dopiero w połowie
Miałem wielkie szczęście, patrząc na to, w jaki sposób rozwijała się moja kariera. Grałem w hiszpańskich debrach, we włoskich derbach, w portugalskich derbach, w angielskich derbach, w finałach krajowych pucharów w każdym z tych państw, walczyłem o najwyższe tytuły, to było niesamowite życiowe doświadczenie. Jeśli miałbym kończyć karierę jutro, powinienem być bardziej niż szczęśliwy z doświadczenia, jakie zdobyłem, ale problemem jest fakt, że jestem dopiero gdzieś na półmetku. Przede mną jeszcze co najmniej 15 lat.
Jose Mourinho za:BT Sport

Griezmann zdezorientował Atletico

Griezmann zdezorientował Atletico
W Atletico Madryt panuje coraz większe napięcie i zamieszanie spowodowane postawą Antoine'a Griezmanna. Francuz dał ostatnimi deklaracjami do zrozumienia, że jego odejście z klubu jest dość prawdopodobne. Z drugiej strony, hiszpańskie media podkreślają, że Francuz nie pożegnał się z kolegami z zespołu. To mogłoby oznaczać, że napastnik zostanie jednak w Madrycie na kolejny sezon. Inni zawodnicy Atletico są coraz bardziej zdezorientowani jego zachowaniem i nie wiedzą tak naprawdę, jakie są plany Griezmanna. Mają nadzieję, że jeśli naprawdę będzie chciał odejść, to wyjaśni im wszystko, pożegna się i nie będzie uciekał przez 'tylne drzwi'.
za:Marca

Odpowiedź Mourinho do hejterów

reklama