Bereszyński przerzuca piłkę nad Insigne

Obrońca Sampdorii postanowił wykorzystać fakt, że Lorenzo Insigne nie imponuje wzrostem :P

Odjidjia-Ofoe do Nagy'ego i 1-0!

Legia Warszawa wychodzi na prowadzenie! Odjidja-Ofoe świetnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Dominika Nagy'ego, a ten mocnym strzałem nie daje szans Borjanowi. 1-0 dla Legii!

Wczoraj Moise Kean, dziś Pietro Pellegri

Koszmarny błąd Putnockiego i gol!

Putnocky wyszedł przed pole karne i zamiast przerwać akcję Wisły... staranował Kostewycza. Boguski skorzystał z prezentu i Lech prowadzi już tylko 2-1!

Fatalny błąd Głowackiego i 2-0 dla Lecha

Zbyt krótkie podanie Głowackiego do Załuski przechwycił Makuszewski i strzelił do pustej bramki Wisły. 2-0 dla Lecha!

Nieuznany gol Korony Kielce

Korona Kielce zdobyła gola już na początku spotkania z Legią, jednak arbiter jej nie uznał, doszukując się faulu Kwietnia na Broziu. Słusznie nieuznana bramka?

16-letni Pellegri pokonuje Szczęsnego!

Co za historia! W pożegnalnym meczu Francesco Tottiego to Genoa lepiej rozpoczyna spotkanie i to w jakim stylu! W 3. minucie gola zdobywa Pietro Pellegri, stając się tym samym pierwszym piłkarzem urodzonym w 2001. roku, który zdobył gola na włoskich boiskach! 1-0 dla Genoi!

Majewski strzela na 1-0 dla Lecha

Radosław Majewski przebiegł kilka dobrych metrów kompletnie nieatakowany przez piłkarzy Wisły Kraków i w końcu zdecydował się na strzał. 1-0 dla Lecha!

Niezwykła historia trenera Bartoszka

Szpaler dla trenera Bartoszka

Michał Żyro wpadł na Sampdoria-Napoli

Tajemnicza odpowiedź Paula Pogby

Czy w przyszłym roku będę grał razem z Antoinem Griezmannem? Bądźcie czujni!
Paul Pogba za:Telefoot

XI Wisły Kraków na mecz z Lechem

Skład AS Romy na mecz z Genoą

Kosmiczny gol Saint-Maximina na MŚ

Allan Saint-Maximine, na co dzień zawodnik Bastii, występuje obecnie na Mistrzostwach Świata do lat 20 i jest prawdziwym motorem napędowym reprezentacji Francji. W meczu z Nową Zelandią zdobył bramkę, która z pewnością powalczy o miano najpiękniejszego trafienia turnieju!

Skład Napoli na mecz z Sampdorią

Reakcja Probierza na wyzwiska kibica

Pierwszy mecz obecnego sezonu, Probierz idzie do autokaru. Zza płotu jakiś kibic Legii wydziera się: – Probierz, ty łysy p*dale! – popisał się kibol Legii. Trener spokojnie zapytał: – A skąd pan o tym wie? – Widać! – ryknął wrogo. – No tak, swój swojego zawsze pozna… – zaśmiał się szkoleniowiec, a razem z nim nawet... kompani prymitywnego awanturnika.
za:przegladsportowy.pl