Najbardziej fanatyczni kibice AS Romy zasiadający na trybunie południowej przygotowali wielką mozaikę dla Francesco Tottiego. Jest moc!.

Bereszyński przerzuca piłkę nad Insigne

Obrońca Sampdorii postanowił wykorzystać fakt, że Lorenzo Insigne nie imponuje wzrostem :P

Odjidjia-Ofoe do Nagy'ego i 1-0!

Legia Warszawa wychodzi na prowadzenie! Odjidja-Ofoe świetnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Dominika Nagy'ego, a ten mocnym strzałem nie daje szans Borjanowi. 1-0 dla Legii!

Wczoraj Moise Kean, dziś Pietro Pellegri

Koszmarny błąd Putnockiego i gol!

Putnocky wyszedł przed pole karne i zamiast przerwać akcję Wisły... staranował Kostewycza. Boguski skorzystał z prezentu i Lech prowadzi już tylko 2-1!

Fatalny błąd Głowackiego i 2-0 dla Lecha

Zbyt krótkie podanie Głowackiego do Załuski przechwycił Makuszewski i strzelił do pustej bramki Wisły. 2-0 dla Lecha!

Nieuznany gol Korony Kielce

Korona Kielce zdobyła gola już na początku spotkania z Legią, jednak arbiter jej nie uznał, doszukując się faulu Kwietnia na Broziu. Słusznie nieuznana bramka?

16-letni Pellegri pokonuje Szczęsnego!

Co za historia! W pożegnalnym meczu Francesco Tottiego to Genoa lepiej rozpoczyna spotkanie i to w jakim stylu! W 3. minucie gola zdobywa Pietro Pellegri, stając się tym samym pierwszym piłkarzem urodzonym w 2001. roku, który zdobył gola na włoskich boiskach! 1-0 dla Genoi!

Majewski strzela na 1-0 dla Lecha

Radosław Majewski przebiegł kilka dobrych metrów kompletnie nieatakowany przez piłkarzy Wisły Kraków i w końcu zdecydował się na strzał. 1-0 dla Lecha!

Niezwykła historia trenera Bartoszka

Szpaler dla trenera Bartoszka

Michał Żyro wpadł na Sampdoria-Napoli

Tajemnicza odpowiedź Paula Pogby

Czy w przyszłym roku będę grał razem z Antoinem Griezmannem? Bądźcie czujni!
Paul Pogba za:Telefoot

XI Wisły Kraków na mecz z Lechem

Skład AS Romy na mecz z Genoą

Kosmiczny gol Saint-Maximina na MŚ

Allan Saint-Maximine, na co dzień zawodnik Bastii, występuje obecnie na Mistrzostwach Świata do lat 20 i jest prawdziwym motorem napędowym reprezentacji Francji. W meczu z Nową Zelandią zdobył bramkę, która z pewnością powalczy o miano najpiękniejszego trafienia turnieju!