Dziś kończy się pewna epoka...

Techniczny strzał Lorenzo Insigne

Lorenzo Insigne strzelił w meczu z Sampdorią gola, który będzie ozdobą ostatniej kolejki Serie A!

Unzue trenerem Celty Vigo!

Juan Carlos Unzué, dotychczasowy asystent Luisa Enrique w Barcelonie, został zaprezentowany jako nowy trener Celty Vigo. Hiszpan podpisał z ekipą z Balaidos 2-letni kontrakt.
za:celtavigo.net

Efektowne zagranie Aboubakara

Vincent Aboubakar nie stroni od efektownych zagrań, jednak w ostatnim meczu zaprezentował coś nowego! Jak oceniacie tego skilla? ;)

Michniewicz, Hajto i piłkarska technika

Francesco Totti żegna się z ultrasami

Najbardziej fanatyczni kibice AS Romy zasiadający na trybunie południowej przygotowali wielką mozaikę dla Francesco Tottiego. Jest moc!.

Bereszyński przerzuca piłkę nad Insigne

Obrońca Sampdorii postanowił wykorzystać fakt, że Lorenzo Insigne nie imponuje wzrostem :P

Odjidjia-Ofoe do Nagy'ego i 1-0!

Legia Warszawa wychodzi na prowadzenie! Odjidja-Ofoe świetnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Dominika Nagy'ego, a ten mocnym strzałem nie daje szans Borjanowi. 1-0 dla Legii!

Wczoraj Moise Kean, dziś Pietro Pellegri

Koszmarny błąd Putnockiego i gol!

Putnocky wyszedł przed pole karne i zamiast przerwać akcję Wisły... staranował Kostewycza. Boguski skorzystał z prezentu i Lech prowadzi już tylko 2-1!

Fatalny błąd Głowackiego i 2-0 dla Lecha

Zbyt krótkie podanie Głowackiego do Załuski przechwycił Makuszewski i strzelił do pustej bramki Wisły. 2-0 dla Lecha!

Nieuznany gol Korony Kielce

Korona Kielce zdobyła gola już na początku spotkania z Legią, jednak arbiter jej nie uznał, doszukując się faulu Kwietnia na Broziu. Słusznie nieuznana bramka?

16-letni Pellegri pokonuje Szczęsnego!

Co za historia! W pożegnalnym meczu Francesco Tottiego to Genoa lepiej rozpoczyna spotkanie i to w jakim stylu! W 3. minucie gola zdobywa Pietro Pellegri, stając się tym samym pierwszym piłkarzem urodzonym w 2001. roku, który zdobył gola na włoskich boiskach! 1-0 dla Genoi!

Majewski strzela na 1-0 dla Lecha

Radosław Majewski przebiegł kilka dobrych metrów kompletnie nieatakowany przez piłkarzy Wisły Kraków i w końcu zdecydował się na strzał. 1-0 dla Lecha!