Oczywiście przy założeniu, że żaden z nich nie zmieni klubu ;)

AS Roma straciła swoje "serce"

AS Roma straciła swoje

Gol Perottiego na wagę 2. miejsca

Cóż to były za emocje! AS Roma do 90. minuty remisowała z Genoą, co dawało 2. miejsce w tabeli Serie A pewnie prowadzącemu z Sampdorią Napoli. Jednak w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry do siatki trafił Diego Perotti i zapewnił rzymskiemu klubowi 3 punkty oraz 2. pozycję w ostatecznej tabeli Serie A!

Ozil wyśmiał przewidywania ekspertów

Mesut Ozil wrzucił dziś na Twittera wczorajsze wydanie gazety, w którym każdy z ekspertów stawiał na zwycięstwo Chelsea w finale Pucharu Anglii. Niemiec podsumował je w szyderczy sposób: "Przewidywania ekspertów..."

Borjan - kolekcjoner kartek

Tymczasem przed finałem P. Portugalii

Tego jeszcze nie grali! Finał Pucharu Portugalii Benfica vs Vitoria de Guimaraes i ...
źródło:dailymotion.com

Totti podaje do De Rossiego plecami

Co prawda Francesco Totti rozgrywa swój ostatni mecz dla AS Romy i atmosfera jest naprawdę podniosła, jednak "Il Capitano" nie byłby sobą, gdyby nie zdecydował się na jakieś efektowne zagranie ;)

Drągowski w składzie na Pescarę!

Totti wchodzi po raz ostatni na boisko

No i zaczęło się - ostatnie minuty Francesco Tottiego w koszulce AS Romy w karierze! "Il Capitano" zameldował się na boisku!

Dziś kończy się pewna epoka...

Techniczny strzał Lorenzo Insigne

Lorenzo Insigne strzelił w meczu z Sampdorią gola, który będzie ozdobą ostatniej kolejki Serie A!

Unzue trenerem Celty Vigo!

Juan Carlos Unzué, dotychczasowy asystent Luisa Enrique w Barcelonie, został zaprezentowany jako nowy trener Celty Vigo. Hiszpan podpisał z ekipą z Balaidos 2-letni kontrakt.
za:celtavigo.net

Efektowne zagranie Aboubakara

Vincent Aboubakar nie stroni od efektownych zagrań, jednak w ostatnim meczu zaprezentował coś nowego! Jak oceniacie tego skilla? ;)

Michniewicz, Hajto i piłkarska technika

Francesco Totti żegna się z ultrasami

Najbardziej fanatyczni kibice AS Romy zasiadający na trybunie południowej przygotowali wielką mozaikę dla Francesco Tottiego. Jest moc!.

Bereszyński przerzuca piłkę nad Insigne

Obrońca Sampdorii postanowił wykorzystać fakt, że Lorenzo Insigne nie imponuje wzrostem :P

Odjidjia-Ofoe do Nagy'ego i 1-0!

Legia Warszawa wychodzi na prowadzenie! Odjidja-Ofoe świetnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Dominika Nagy'ego, a ten mocnym strzałem nie daje szans Borjanowi. 1-0 dla Legii!