reklama

"Grosik" chce zostać w Premier League

Premier League to moja ulubiona liga, czuje się tam dobrze i chce tam dalej grać. Rozmawialiśmy z trenerem Silvą jeszcze zanim podpisał kontrakt z Watfordem. Życzyliśmy sobie wszystkiego dobrego, ale trener powiedział mi, że wszystko w piłce jest możliwe, zobaczymy co się wydarzy i może się jeszcze spotkamy. Jest kilka drużyn, które się mną interesują i wiem, że teraz łatwiej będzie mi zmienić klub niż w styczniu. Na Wyspach nie jestem już anonimowy, zespoły Premier League wiedzą, kim jest Grosicki. Mój menadżer Thomas Kroth powiedział mi, że jest w komfortowej sytuacji. To nie on musi teraz dzwonić z propozycją do innych drużyn i przekonywać, że warto na mnie postawić, tylko kluby same się po mnie zgłaszają.
Kamil Grosicki za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Mójta rzucił klątwę na Lechię

Mójta rzucił klątwę na Lechię

"Teo" i wulgarny sms do dziennikarza

Gdy Frank dostał wspomnianą wiadomość od dziennikarza z Polski, cała drużyna była akurat w szatni. Boeckx zaczął na głos czytać treść, to był sms w języku francuskim. Oczywiście nic nie rozumiałem, bo francuskiego nie znam. Dopiero po jakimś czasie wytłumaczył mi, o co chodzi. Pojawiły się żarty innych zawodników, bo wszyscy koledzy w zespole doskonale zdają sobie sprawę z mojego podejścia do tego typu spraw - wywiadów, kontaktów z mediami, pytań na mój temat. Już trochę mnie poznali. No i wiadomo, jakie szatnia zna słowa po polsku… Frank spytał tylko, jak wspomniany zwrot poprawnie pisze się po polsku. Pokazałem i tyle. Okazało się, że on to wysłał, na co szatnia zareagowała śmiechem.
Łukasz Teodorczyk za:sportowefakty.wp.pl

Jardim w AS Monaco do 2020 roku

Jardim w AS Monaco do 2020 roku
Najpierw Allegri, a teraz Jardim! Dziś jest chyba jakiś dzień przedłużania umów przez trenerów. ;)
reklama

Zamiana fryzur w Realu Madryt

Zamiana fryzur w Realu Madryt

Kulisy zdobycia mistrzostwa Polski 2017

Legia mistrzem Polski, a więc czas na mistrzowskie kulisy. Nerwowe oczekiwanie, eksplozja radości, a następnie feta na Starym Mieście, gdzie mimo padającego deszczu, pojawiło się około 40 tys. kibiców. Zapraszamy na ostatni filmowy akord sezonu 2016/17.
źródło:youtube.com

Marcelo zaktualizował tatuaż

@uefachampionsleague #2014 🏆 #2016 🏆 #2017 🏆 @realmadrid Making history 💪🏾🙏🏾 @marcelotwelve
Po ostatnim zwycięstwie w Lidze Mistrzów Marcelo musiał delikatnie zaktualizować swój tatuaż. ;)
źródło:instagram.com
reklama