reklama

Szczęsny coraz bliżej Juve

Szczęsny coraz bliżej Juve
reklama

Zidane nie potrzebuje już De Gei

Zidane nie potrzebuje już De Gei
W telewizji "La Sexta", w programie "Jugones", podano, że Zinedine Zidane zadecydował, że w nowym sezonie to Keylor Navas będzie podstawowym bramkarzem "Królewskich". Tym samym Real Madryt odrzuca tego lata opcję pozyskania Davida de Gei.
za:La Sexta, dailymail.co.uk oraz realmadryt.pl

"Grosik" chce zostać w Premier League

Premier League to moja ulubiona liga, czuje się tam dobrze i chce tam dalej grać. Rozmawialiśmy z trenerem Silvą jeszcze zanim podpisał kontrakt z Watfordem. Życzyliśmy sobie wszystkiego dobrego, ale trener powiedział mi, że wszystko w piłce jest możliwe, zobaczymy co się wydarzy i może się jeszcze spotkamy. Jest kilka drużyn, które się mną interesują i wiem, że teraz łatwiej będzie mi zmienić klub niż w styczniu. Na Wyspach nie jestem już anonimowy, zespoły Premier League wiedzą, kim jest Grosicki. Mój menadżer Thomas Kroth powiedział mi, że jest w komfortowej sytuacji. To nie on musi teraz dzwonić z propozycją do innych drużyn i przekonywać, że warto na mnie postawić, tylko kluby same się po mnie zgłaszają.
Kamil Grosicki za:sportowefakty.wp.pl

Mójta rzucił klątwę na Lechię

Mójta rzucił klątwę na Lechię
reklama

"Teo" i wulgarny sms do dziennikarza

Gdy Frank dostał wspomnianą wiadomość od dziennikarza z Polski, cała drużyna była akurat w szatni. Boeckx zaczął na głos czytać treść, to był sms w języku francuskim. Oczywiście nic nie rozumiałem, bo francuskiego nie znam. Dopiero po jakimś czasie wytłumaczył mi, o co chodzi. Pojawiły się żarty innych zawodników, bo wszyscy koledzy w zespole doskonale zdają sobie sprawę z mojego podejścia do tego typu spraw - wywiadów, kontaktów z mediami, pytań na mój temat. Już trochę mnie poznali. No i wiadomo, jakie szatnia zna słowa po polsku… Frank spytał tylko, jak wspomniany zwrot poprawnie pisze się po polsku. Pokazałem i tyle. Okazało się, że on to wysłał, na co szatnia zareagowała śmiechem.
Łukasz Teodorczyk za:sportowefakty.wp.pl

Jardim w AS Monaco do 2020 roku

Jardim w AS Monaco do 2020 roku
Najpierw Allegri, a teraz Jardim! Dziś jest chyba jakiś dzień przedłużania umów przez trenerów. ;)

Zamiana fryzur w Realu Madryt

Zamiana fryzur w Realu Madryt
reklama