reklama

Pique zjechał hiszpańskie media

Pique zjechał hiszpańskie media
Czy ludzie mnie wygwizdują ze względu na politykę albo ze względu na moją krytykę pod adresem Realu? A czemu was, dziennikarzy, tak to interesuje? Czemu tak to rozdmuchujecie? Czemu nie rozmawiacie na temat futbolu? Te gwizdy to ma być news? Od 1,5 roku pytasz mnie o to samo. Czemu to wciąż jest newsem? Bo wy tego chcecie. Ciągle mnie o to pytasz i sprawiasz, że ten temat jest ważny. Ludzie już mnie nie wygwizdywali. Ty i wasze media, te wszystkie kamery, które tutaj są... To wy sprawiliście, że ludzie znowu zaczęli mnie wygwizdywać. Organizujecie ankiety, w których pytacie: 'Uważasz, że należy wygwizdać Pique, a może trzeba go nagrodzić brawami'. To wszystko robicie właśnie wy. Ludzie nie wygwizdywali mnie na Mistrzostwach Europy i teraz znowu to robią. Naprawdę myślisz, że to robią z uwagi na sprawę niepodległości Katalonii? Czy ja się w ogóle chociaż raz wypowiedziałem za tym, aby Katalonia stała się niepodległa? A czemu mnie wygwizdują? Odpowiedziałem już na to dwadzieścia razy, zajrzyj do archiwum.
Gerard Pique za:la sexta
reklama

Reakcje polskich kibiców na finale LM

W Warszawie odbył się zlot kibiców Realu Madryt, którego głównym punktem było oglądanie finału Ligi Mistrzów. Jak wszyscy wiedzą, był to bardzo radosny wieczór dla fanów "Królewskich", a cała impreza została podsumowana krótkim, acz emocjonującym wideo ;)
źródło:youtube.com

Mecze w TV: 8 Czerwca 2017

10 :00Eurosport, TVP Sport
Urugwaj vs Wenezuela
MŚ do lat 20
13 :00Eurosport 2, TVP Sport
Włochy vs Anglia
MŚ do lat 20

AC Milan też chce u siebie "Krychę"

AC Milan też chce u siebie
Jak donosi "Sportitalia", Milan próbował się zorientować jak wygląda sytuacja z Grzegorzem Krychowiakiem. "Rossoneri" szukają poważnych wzmocnień w środku pola, a reprezentant Polski w optymalnej formie mógłby pasować do planów Montelli. PSG wyceniło kartę zawodnika na kwotę 25 milionów euro.
za:acmilan24.com
reklama

Zidane nie chce Jamesa w Madrycie

Zidane nie chce Jamesa w Madrycie

Król Ramos ze swoimi trofeami

Król Ramos ze swoimi trofeami

Mural Neymara w Los Angeles

Mural Neymara w Los Angeles
reklama