reklama

Pazdan ostro o początku sezonu

Pazdan ostro o początku sezonu
Po Euro organizm dał o sobie znać i w końcu wszystko pierd.....o. Miałem dwie kontuzje przeciążeniowe, a nie takie, które wynikały z gry. Dopiero po miesiącu przerwy wróciłem do siebie i wszystko wróciło do normy. To był uciążliwy sezon, cały czas goniliśmy rywali. Kosztowało to sporo zdrowia, także psychicznego. Stres był duży. Ktoś kto mówi inaczej po prostu kłamie. Teraz, odpukać, czuje się bardzo dobrze.
Michał Pazdan za:przegladsportowy.pl
reklama

Pique zjechał hiszpańskie media

Pique zjechał hiszpańskie media
Czy ludzie mnie wygwizdują ze względu na politykę albo ze względu na moją krytykę pod adresem Realu? A czemu was, dziennikarzy, tak to interesuje? Czemu tak to rozdmuchujecie? Czemu nie rozmawiacie na temat futbolu? Te gwizdy to ma być news? Od 1,5 roku pytasz mnie o to samo. Czemu to wciąż jest newsem? Bo wy tego chcecie. Ciągle mnie o to pytasz i sprawiasz, że ten temat jest ważny. Ludzie już mnie nie wygwizdywali. Ty i wasze media, te wszystkie kamery, które tutaj są... To wy sprawiliście, że ludzie znowu zaczęli mnie wygwizdywać. Organizujecie ankiety, w których pytacie: 'Uważasz, że należy wygwizdać Pique, a może trzeba go nagrodzić brawami'. To wszystko robicie właśnie wy. Ludzie nie wygwizdywali mnie na Mistrzostwach Europy i teraz znowu to robią. Naprawdę myślisz, że to robią z uwagi na sprawę niepodległości Katalonii? Czy ja się w ogóle chociaż raz wypowiedziałem za tym, aby Katalonia stała się niepodległa? A czemu mnie wygwizdują? Odpowiedziałem już na to dwadzieścia razy, zajrzyj do archiwum.
Gerard Pique za:la sexta

Reakcje polskich kibiców na finale LM

W Warszawie odbył się zlot kibiców Realu Madryt, którego głównym punktem było oglądanie finału Ligi Mistrzów. Jak wszyscy wiedzą, był to bardzo radosny wieczór dla fanów "Królewskich", a cała impreza została podsumowana krótkim, acz emocjonującym wideo ;)
źródło:youtube.com

Mecze w TV: 8 Czerwca 2017

10 :00Eurosport, TVP Sport
Urugwaj vs Wenezuela
MŚ do lat 20
13 :00Eurosport 2, TVP Sport
Włochy vs Anglia
MŚ do lat 20
reklama

AC Milan też chce u siebie "Krychę"

AC Milan też chce u siebie
Jak donosi "Sportitalia", Milan próbował się zorientować jak wygląda sytuacja z Grzegorzem Krychowiakiem. "Rossoneri" szukają poważnych wzmocnień w środku pola, a reprezentant Polski w optymalnej formie mógłby pasować do planów Montelli. PSG wyceniło kartę zawodnika na kwotę 25 milionów euro.
za:acmilan24.com

Zidane nie chce Jamesa w Madrycie

Zidane nie chce Jamesa w Madrycie

Król Ramos ze swoimi trofeami

Król Ramos ze swoimi trofeami
reklama