Piłkarz napił się piwa i strzelił gola

W meczu barażowym Lewskiego Sofia z Wereją Stara Zagora doszło do niecodziennej sytuacji. W 28. minucie spotkania kibice zaczęli rzucać na murawę puszki piwa i arbiter na chwilę przerwał mecz. Z całego zamieszania skorzystał jednak Iwan Bandalowski, obrońca gości, który złapał jedną z puszek i łykną sobie złotego napoju. Co ciekawe, ten sam piłkarz w 93. minucie strzelił gola na 1-1, dając swojej drużynie remis! :D

"Lewy" krytykuje postawę kolegów z klubu

Czy utrata tytułu króla strzelców Bundesligi bardzo boli? Teraz już nie, ale wcześniej bolało. Może też dlatego, że nie do końca byłem zadowolony z tego, jak drużyna mi pomagała. Odczuwałem złość, byłem rozczarowany postawą drużyny. Tuż po meczu to uczucie mi towarzyszyło.
Robert Lewandowski za:sport.se.pl

Pazdan ostro o początku sezonu

Po Euro organizm dał o sobie znać i w końcu wszystko pierd.....o. Miałem dwie kontuzje przeciążeniowe, a nie takie, które wynikały z gry. Dopiero po miesiącu przerwy wróciłem do siebie i wszystko wróciło do normy. To był uciążliwy sezon, cały czas goniliśmy rywali. Kosztowało to sporo zdrowia, także psychicznego. Stres był duży. Ktoś kto mówi inaczej po prostu kłamie. Teraz, odpukać, czuje się bardzo dobrze.
Michał Pazdan za:przegladsportowy.pl

Pique zjechał hiszpańskie media

Czy ludzie mnie wygwizdują ze względu na politykę albo ze względu na moją krytykę pod adresem Realu? A czemu was, dziennikarzy, tak to interesuje? Czemu tak to rozdmuchujecie? Czemu nie rozmawiacie na temat futbolu? Te gwizdy to ma być news? Od 1,5 roku pytasz mnie o to samo. Czemu to wciąż jest newsem? Bo wy tego chcecie. Ciągle mnie o to pytasz i sprawiasz, że ten temat jest ważny. Ludzie już mnie nie wygwizdywali. Ty i wasze media, te wszystkie kamery, które tutaj są... To wy sprawiliście, że ludzie znowu zaczęli mnie wygwizdywać. Organizujecie ankiety, w których pytacie: 'Uważasz, że należy wygwizdać Pique, a może trzeba go nagrodzić brawami'. To wszystko robicie właśnie wy. Ludzie nie wygwizdywali mnie na Mistrzostwach Europy i teraz znowu to robią. Naprawdę myślisz, że to robią z uwagi na sprawę niepodległości Katalonii? Czy ja się w ogóle chociaż raz wypowiedziałem za tym, aby Katalonia stała się niepodległa? A czemu mnie wygwizdują? Odpowiedziałem już na to dwadzieścia razy, zajrzyj do archiwum.
Gerard Pique za:la sexta

Reakcje polskich kibiców na finale LM

W Warszawie odbył się zlot kibiców Realu Madryt, którego głównym punktem było oglądanie finału Ligi Mistrzów. Jak wszyscy wiedzą, był to bardzo radosny wieczór dla fanów "Królewskich", a cała impreza została podsumowana krótkim, acz emocjonującym wideo ;)

AC Milan też chce u siebie
Jak donosi "Sportitalia", Milan próbował się zorientować jak wygląda sytuacja z Grzegorzem Krychowiakiem. "Rossoneri" szukają poważnych wzmocnień w środku pola, a reprezentant Polski w optymalnej formie mógłby pasować do planów Montelli. PSG wyceniło kartę zawodnika na kwotę 25 milionów euro.
za:acmilan24.com