reklama

Inne spojrzenie na faul Wenezuelczyka

Szymon Marciniak zmienił decyzję w półfinale MŚ do lat 20 dzięki powtórce wideo i podyktował rzut karny dla Urugwaju, po tym faulu Wenezuelczyka. Pierwsze powtórki sugerowały, że faulu nie było, jednak to nagranie rozwiewa wątpliwości.
reklama

Mistrzowie w ostatnich 7 sezonach

Mistrzowie w ostatnich 7 sezonach

Marciniak zmienia decyzję dzięki VAR

Szymon Marciniak był sędzią głównym w meczu półfinałowym U-20 pomiędzy Urugwajem a Wenezuelą. Na początku 2. połowy piłkarz Wenezueli faulował rywala w polu karnym, ale Polak uznał, że faulu nie było. Po chwili jednak przerwał grę, skorzystał szybko z powtórki wideo i na tej podstawie zmienił decyzję, dyktując rzut karny dla Urugwaju!
źródło:youtube.com

Trener Rumunii podsumował "Lewego"

Trener Rumunii podsumował
W pierwszym meczu przegraliśmy 0-3. Polska miała szczęście i Roberta Lewandowskiego. To napastnik klasy światowej, bardzo inteligentny i który wie, jak wykorzystać okazje. Macie silny zespół, dobrą mentalność, właściwie zorganizowaną obronę i bardzo groźny atak. Lewandowski może sam przesądzić o losach meczu. Potrafi strzelać z niczego. To kluczowa postać Bayernu. Mam nadzieję, że przeciw Rumunii będzie jednak nieco słabszy. Niezależnie od wyniku tego spotkania, jestem pewien, że Polska wystąpi w Rosji i zaliczy tam dobry turniej
Anghel Iordanescu za:Przegląd Sportowy
reklama

Milik podsumował czas rehabilitacji

Milik podsumował czas rehabilitacji
Podoba mi się takie hasło: nieszczęścia sprawiają, że to co silne, staje się silniejsze, a to co słabe - słabsze. To prawda, takie sytuacje weryfikują, testują człowieka. Ja wytrzymałem ten czas, stałem się silniejszy. Straciłem kilka miesięcy, ale stałem się bogatszy o coś bezcennego - doświadczenie. Moja rodzina cały czas mnie wspierała, to też pokazało mi, na kogo mogę liczyć. Pod pewnym względem był to fajny okres, który pozwolił kilka rzeczy zauważyć i zrozumieć.
Arkadiusz Milik za:sportowefakty.wp,pl

Kolejny dzień na zgrupowaniu kadry

Do meczu z Rumunią pozostało już tylko 2 dni! A my dowiedzieliśmy się, jaka jest nowa pasja Grzegorza Krychowiaka, jakie danie główne zaserwuje nam Kamil Grosicki, kto najlepiej masuje i przegląd najświeższych sucharów Michała Pazdana i Artura Jędrzejczyka! :D
źródło:youtube.com

Morata nie chce, by James odchodził

Morata nie chce, by James odchodził
Kto wie, być może w przyszłym sezonie dalej będziemy kumplami z jednej drużyny. Mam nadzieję, że James nie odejdzie, ponieważ naprawdę go lubię. To świetny piłkarz.
Alvaro Morata za:Tele 5
reklama