reklama

XI na mecz Meksyk-Rosja

XI na mecz Meksyk-Rosja
reklama

Auto z rejestracją... "BONIEK"

Auto z rejestracją...

Nowy klub Michała Czekaja

Nowy klub Michała Czekaja

XI na mecz N. Zelandia-Portugalia

XI na mecz N. Zelandia-Portugalia
reklama

Giganci rozkupują Monaco

Giganci rozkupują Monaco
Tiemoué Bakayoko i Fabinho są bliscy opuszczenia Monaco, informuje włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio. Za pierwszego z nich, grającego na pozycji defensywnego pomocnika, Chelsea jest gotowa zapłacić 45 milionów euro. Z kolei poszukujący bocznego obrońcy Manchester United jest gotowy wyłożyć 50 milionów euro za Fabinho. Monaco prowadzi intensywne rozmowy z oboma klubami i potwierdzenie transferów może nastąpić w ciągu kilku najbliższych dni.
za:gianlucadimarzio.com

5 lat temu Włochy wygrały z Anglią

Dokładnie 5 lat temu, w ćwierćfinale Euro 2012, reprezentacja Włoch pokonała 4-2 Anglię w serii rzutów karnych (po 120 minutach gry było 0-0). To wtedy Andrea Pirlo popisał się piękną "panenką".
źródło:youtube.com

Tyle dzieliło Messiego od Realu Madryt

Tyle dzieliło Messiego od Realu Madryt
Ze względu na różne okoliczności, zamieszkałem w Barcelonie i tam też zaprowadziłem Messiego na testy. Ale wcześniej planowałem zamieszkać w Madrycie. Wtedy zaprowadziłbym go na testy do Realu. Takie jest życie, o wszystkim decydują detale. Dziś Messi mógłby być piłkarzem Realu. Rodzina chciała zamieszkać w Hiszpanii w tym samym mieście co ja, żeby mieć wsparcie. Kiedy zobaczyłem go na lotnisku, pomyślałem, że nie może być piłkarzem, bo jest zbyt mały i chudy. Nie miałem dobrego pierwszego wrażenia, ale gdy zobaczyłem go na boiskach treningowych Barcelony, to wiedziałem już, że to może być świetny piłkarz.
Horacio Gaggioli, pierwszy agent Messiego za:goal.com
reklama