Ulloa opuści Leicester?

Tak jak wielu przypuszczało, Lisy nie były w stanie w zeszłym sezonie nawiązać do swojej mistrzowskiej formy z sezonu 2015/2016. Szczególnie słaby okazał się dla Leicester okres grudniowo-styczniowy, gdzie przez długi czas nie mogli zdobyć bramki, a sytuacja odmieniła się dopiero po zwolnieniu Claudio Ranieriego. To właśnie we Włochu znaleziono głównego winowajcę słabych wyników drużyny, jednak trzeba powiedzieć, że wielu piłkarzy obniżyło swoje loty w porównaniu z mistrzowskim sezonem. Vardy, Mahrez, czy Wes Morgan byli cieniami samych siebie, szczególnie na początku ubiegłej kampanii Premier League. Jednym z taki piłkarzy jest również Leonardo Ulloa, którego losy ważą się aż do dzisiejszego dnia.

Argentyńczykiem zainteresowane są trzy kluby z La Liga. Real Betis, Levante i Getafe chcą pozyskać trzydziestolatka, który aktualnie prowadzi rozmowy z właścicielami Leicester City w sprawie nowego kontraktu. Jego umowa wygasa w przyszłym roku, dlatego byłby do pozyskania za względnie małą kwotę i bardzo prawdopodobne jest, że zdecyduje się na przeprowadzę z King Power Stadium.

Jeśli Argentyńczykowi zależy na regularnej grze, to musi poważnie przemyśleć ewentualne oferty napływające do niego z półwyspu iberyjskiego. W zeszłym sezonie, Leonardo Ulloa odgrywał marginalną rolę w barwach Lisów, zaliczając zaledwie 23 występy, w których zdobył jedną bramkę. W większości tych spotkań pojawiał się na boisku z ławki rezerwowych, nie wnosząc nic szczególnego do gry byłego mistrza Anglii. Napastnik Leicester znany jest z tego, że na boisku często pojawia się w roli jokera. W mistrzowskim sezonie Leicester, wielokrotnie dawał punkty swojej drużynie, a swoją fizycznością pomagał utrzymywać nikłe prowadzenie, aż do końcowego gwizdka. W ubiegłym sezonie jednak zdecydowanie stracił swoją wysoką formę i może oznaczać to, że już nie będzie nam dane oglądać go w niebieskim trykocie.

reklama

Tolisso zaprezentowany w Bayernie

Tolisso zaprezentowany w Bayernie
Corentin Tolisso został zakupiony przez Bayern Monachium z Olympique Lyonu za ponad 40 mln € już kilka tygodni temu, jednak dopiero w poniedziałek nastąpiła jego oficjalna prezentacja. Piłkarz zagra z numerem "24"!

Wodna żonglerka Messiego i Suareza

Luis Suarez z rodziną wbił na podróż poślubną Leo Messiego i Antonelli Roccuzzo i piłkarze Barcelony nie mogli odmówić sobie... małych piłkarskich zabaw :D

Usunięty tweet Aleksandara Vukovicia

Usunięty tweet Aleksandara Vukovicia
Aleksandar Vuković wrzucił na swojego Twittera opinię na temat Vadisa Odjidji-Ofoe, czym wywołał wielkie kontrowersje w środowisku dziennikarskim i kibicowskim. Niedługo później asystent Jacka Magiery usunął tego posta, a potem... skasował konto na Twitterze.
reklama

Prezes Betisu: Ceballos trafi do Realu

Prezes Betisu: Ceballos trafi do Realu
Ceballos odrzucił ofertę przedłużenie kontraktu, mimo że przedstawiliśmy mu naprawdę dobrą propozycję. Z tego, co mi wiadomo, zaakceptował warunki oferowane mu przez Real i wkrótce dojdzie do transferu. Kiedy piłkarz ma klauzulę w swoim kontrakcie, a jakiś klub ją aktywuje, nie można nic zrobić. Wszystko wyjaśni się zapewne w najbliższych godzinach, ale to już nie zależy od nas.
Angel Haro, prezydent Betisu Sevilla za:football-espana.net

Uczestnik polskiego Euro U21 na celowniku Newcastle

Sroki włączyły się do walki o młodzieżowego reprezentanta Anglii i wygląda na to, że już teraz są faworytami do ściągnięcia utalentowanego Jacoba Murphy'ego.
Czytaj więcej...

OFICJALNIE: Guido Pizarro w Sevilli

OFICJALNIE: Guido Pizarro w Sevilli
Guido Pizarro został nowym zawodnikiem Sevilli FC. 27-letni argentyński defensywny pomocnik podpisał z andaluzyjskim klubem 4-letni kontrakt, na mocy którego pozostanie w klubie do końca czerwca 2021 roku. Nie podano kwoty transferu, jednak według hiszpańskich mediów meksykańskie Tigres zarobiło na sprzedaży swojego zawodnika około 6 mln €.
za:marca.com, sevillafc.es
reklama