reklama

Mają się czym chwalić

Mają się czym chwalić
reklama

PSG chce zatrzymać 'Krychę'

PSG chce zatrzymać 'Krychę'
Francuski 'L'Equipe' informuje, że wola Grzegorza Krychowiaka aby pozostać w PSG, jest zbieżna z życzeniem samego klubu. W przeciwieństwie do Hatema Ben Arfy, PSG nigdy nie zakomunikował polskiemu pomocnikowi, że nie liczy na niego w przyszłym sezonie. Krychowiak może liczyć na możliwość walki o miejsce w składzie i zamierza z niej skorzystać. Wszystko wskazuje zatem na to, że przynajmniej w letnim oknie transferowym nie dojdzie do żadnej zmiany klubu.
za:L'Equipe

Alan Shearer zripostował Lukaku

Alan Shearer zripostował Lukaku

Piękny rajd i gol Jordiego Mbouli

Jordi Mboula dość niedawno trafił do Monaco z Barcelony i już zaczyna prezentować swoje nieprzeciętne umiejętności. Tylko popatrzcie na jego akcję i spokój przy jej wykończeniu!
reklama

Rudiger piłkarzem Chelsea

Rudiger piłkarzem Chelsea
Antonio Rudiger został nowym piłkarzem Chelsea, poinformował klub na swojej stronie internetowej. 24-letni obrońca podpisał z mistrzami Anglii 5-letni kontrakt. Według brytyjskich mediów, kwota wykupu piłkarza z Romy wyniosła 33 miliony euro plus ewentualne 6 milionów euro w bonusach.
za:chelseafc.com

Ancelotti pochwalił 'mercato' Milanu

Ancelotti pochwalił 'mercato' Milanu
Milan musiał wiele zmienić i polityka transferowa klubu demonstrowana w tym letnim oknie transferowym jest inteligentna. Nie musieli wydawać 100 mln euro na jednego gwiazdora, ale potrzebowali kupna większej ilości młodych zawodników. I właśnie tak zrobili. Piłkarze, którzy przybyli do Milanu, są tymi, którzy mieli przybyć.
Carlo Ancelotti za:corriere dello sport

Każdy ma zdjęcie z Mertensem

Każdy ma zdjęcie z Mertensem
Ile ludzi mieszka w Neapolu? Jakiś milion? Okej, więc myślę, że każda z tych osób ma przynajmniej jedno zdjęcie ze mną. Teraz niby powinienem mieć więcej spokoju, ale tutaj zawsze jest tak, że ktoś mnie prosi o zdjęcie albo o autograf.
Dries Mertens za:sport.sky.it
reklama