reklama

Tajemnicza zapowiedź Legii Warszawa

Tajemnicza zapowiedź Legii Warszawa
O kogo może chodzić?!
reklama

Dziś 35. urodziny Sebastiana Mili!

Dziś 35. urodziny Sebastiana Mili!

Szczęsny w Juventusie w tym tygodniu

Szczęsny w Juventusie w tym tygodniu
Jak podał serwis "goal.com", Wojciech Szczęsny ma zostać nowym piłkarzem Juventusu do końca tego tygodnia. Przedstawiciele klubu z Turynu doszli do pełnego porozumienia z reprezentantem Polski w sprawie indywidualnych warunków - Szczęsny podpisze 5-letni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiać 4 mln € za sezon gry. W pierwszym sezonie 27-latek będzie zmiennikiem Gianluigiego Buffona, jednak włoska legenda zapowiedziała już, że w 2018 roku zamierza zawiesić buty na kołku i wtedy Szczęsny zostanie w Juventusie numerem 1. Do domknięcia transferu pozostało jeszcze ustalenie samej kwoty, za którą Arsenal zgodzi się sprzedać Polaka. Włodarze Juventusu wierzą, że "Kanonierzy" zgodzą się na ich ofertę opiewającą na 14,7 mln € i jest to bardzo prawdopodobny scenariusz.
za:goal.com

Gdy angielskie legendy zmieniają kluby

Gdy angielskie legendy zmieniają kluby
reklama

"XI" Bayernu jak Pogba i Lukaku

Rooney komentuje transfer do Evertonu

Rooney komentuje transfer do Evertonu
Jestem podekscytowany. To dla mnie wyzwanie, które pojawiło się w odpowiednim czasie mojej kariery. To nie jest dom starców. Chcemy sięgać po trofea i wszystko zależy od nas. Kiedy się dowiedziałem, że Ronald Koeman jest zainteresowany sprowadzeniem mnie, nie musiałem się zastanawiać, chciałem tu trafić. To ekscytujący czas, idziemy do przodu, klub sprowadził odpowiednich piłkarzy. Liczymy, że to będzie dobry rok.
Wayne Rooney za:skysports.com

Pato zachwala poziom chińskiej ligi

Pato zachwala poziom chińskiej ligi
Grałem w różnych ligach: Serie A, Premier League i Primera División. Poziom ligi chińskiej cały czas rośnie i wszyscy chcą tutaj przyjść. Teraz to my, którzy gramy w Chinach, przenosimy obraz tej ligi do Europy. Wielu chce się przenieść do Chin i ja jestem zadowolony, że jestem częścią chińskiego futbolu. Poziom tej ligi na razie nie jest równy europejskiemu, ale za kilka lat bedzie o wiele wyższy. Każdy myślał, że będzie inaczej, a tymczasem wszyscy chcą oglądać chińską piłką. Przyciąga dużą uwagę i kto gra tutaj, może myśleć o grze w reprezentacji narodowej. Moim celem jest powtórne założenie koszulki drużyny narodowej Brazylii.
Alexandre Pato za:Sina Sports
reklama