reklama

Liverpool spróbuje ściągnąć Muellera?

Liverpool spróbuje ściągnąć Muellera?
Jak podają hiszpańskie media, Juergen Klopp poważnie zastanawia się nad transferem Thomasa Muellera do Liverpoolu. Co prawda wychowanek Bayernu od kilku lat jest jedną z ważniejszych postaci w drużynie mistrza Niemiec, jednak w ostatnim sezonie z powodu słabszej formy spędził dużo czasu na ławce rezerwowych. Co więcej, w letnim okienku do drużyny Carlo Ancelottiego trafił James Rodriguez, co jeszcze bardziej zwiększy konkurencję w ataku "Bawarczyków" i sprawi, że walka o podstawową jedenastkę w sezonie 2017/18 będzie jeszcze cięższa. Ta sytuacja może być więc bodźcem do odejścia 27-latka, zwłaszcza że Liverpool oferuje za piłkarza aż 64 mln €, co po słabszym sezonie w jego wykonaniu może przekonać włodarzy Bayernu do sprzedaży. Angielskie media twierdzą, że ściągnięciem Muellera jest zainteresowany również Arsenal.
za:fichajes.net
reklama

Świetna prezentacja koszulek Ruchu

Ruch Chorzów wypuścił kapitalne wideo, w którym odwołując się do wielkiej legendy śląskiego futbolu prezentuje najnowsze stroje na sezon 2017/18. Jest moc!
źródło:youtube.com

Żądania PSG za Krychowiaka

Żądania PSG za Krychowiaka

Semir Stilić odchodzi z Wisły Kraków

Semir Stilić odchodzi z Wisły Kraków
Wisła Kraków poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron z Semirem Stiliciem. 29-letni bośniacki pomocnik wrócił do Wisły Kraków zimą 2017 roku po nieudanej przygodzie w APOELu, jednak nie prezentował wysokiej formy i odgrywał wyłącznie rolę rezerwowego. Jak poinformowano na stronie klubu, decyzja o rozwiązaniu umowy była podjęta wspólnie przez sztab trenerski oraz samego zawodnika.
za:wisla.krakow.pl
reklama

Wenger o odejściu Szczęsnego do Juve

Wenger o odejściu Szczęsnego do Juve
Myślę, że on wciąż jest człowiekiem Arsenalu, ale mamy tu tylu klasowych bramkarzy, że zdecydowaliśmy się pozwolić mu zostać we Włoszech. Uważam, że to dobre dla jego przyszłości, ponieważ z pewnością przejmie pałeczkę od Buffona i wierzę również, że zawsze będzie wdzięczny Arsenalowi, ponieważ Arsenal był wielkim krokiem w jego karierze. Jeśli spojrzymy na bramkarzy, których wykształciliśmy, wszyscy radzą sobie bardzo dobrze. Mieliśmy oczywiście Wojciecha, teraz mamy Emiego Martíneza, który powoli przebija się do składu. Jest też Matt Macey, a każdy z nich radzi sobie bardzo, bardzo dobrze.
Arsene Wenger za:The Mirror

OFICJALNIE: Nowy napastnik AS Romy

OFICJALNIE: Nowy napastnik AS Romy
AS Roma poinformowała na oficjalnej stronie internetowej o pozyskaniu Gregoire'a Defrela z Sassuolo. 26-letni francuski napastnik trafił do drużyny ze stolicy Włoch na zasadzie rocznego wypożyczenia za 5 mln € z późniejszym obowiązkiem wykupienia za 15 mln €. Defrel pozostanie zawodnikiem Romy do końca czerwca 2022 roku.
za:asroma.com

Intensywność treningów Atletico

Intensywność treningów Atletico
reklama