reklama

Skład Lecha na mecz z FK Haugesund

Skład Lecha na mecz z FK Haugesund
reklama

OFICJALNIE: Sobiech piłkarzem Darmstadt

OFICJALNIE: Sobiech piłkarzem Darmstadt
Artur Sobiech został zaprezentowany jako nowy zawodnik grającego w 2. Bundeslidze SV Darmstadt, z którym podpisał 2-letni kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2019 roku. Polski napastnik w latach 2011-17 był zawodnikiem Hannoveru, jednak z końcem ubiegłego sezonu wygasł jego kontrakt, dzięki czemu trafił do ekipy Darmstadt na zasadzie wolnego transferu.
za:sv98.de

"Lewy": James musi zasłużyć na wolne

Jeśli James będzie chciał wykonywać rzuty wolne, będzie musiał pokazać coś specjalnego! (śmiech)
Robert Lewandowski za:Bild

T. Silva lajkuje posty o Neymarze w PSG

T. Silva lajkuje posty o Neymarze w PSG
Jeden z piłkarskich profili na Instagramie wrzucił grafikę z "brazylijskim" PSG po dołączeniu do klubu Neymara, a ze swojego oficjalnego profilu polajkował to Thiago Silva. Myślicie, że coś z tego będzie? ;)
reklama

"Lewy" cieszy się z decyzji Aubameyanga

Cieszę się, że Aubameyang zostaje w Niemczech. To dobre dla całej Bundesligi, ale też dobre dla nas. Kiedy zdobyliśmy mistrzostwo kilka kolejek przed końcem sezonu, brakowało nam presji ze strony rywali. Pozostanie Auby oznacza, że rywalizacja i presja będą większe.
Robert Lewandowski za:Bild

VfB podziękowało Arminii... piwem

VfB podziękowało Arminii... piwem

Oświadczenie Monaco w sprawie Mbappe

Oświadczenie Monaco w sprawie Mbappe
AS Monaco opublikowało na swojej stronie internetowej oficjalne oświadczenie na temat nielegalnych prób kontaktowania się przedstawicieli różnych klubów piłkarskich z Kylianem Mbappe i jego otoczeniem oraz wezwało instytucje zajmujące się prawem piłkarskim do zainteresowania tą sytuacją. W treści oświadczenia możemy przeczytać: "AS Monaco z przykrością stwierdza, że 'liczące się' europejskie kluby wielokrotnie kontaktowały się z Kylianem Mbappe (i jego otoczeniem) bez otrzymania pozwolenia. AS Monaco zamierza przypomnieć tym klubom, iż takie działania są sprzeczne z art. 211 Przepisów Administracyjnych Francuskiej Federacji Piłkarskiej i art. 18.3 Przepisów dotyczących statusu i transferów piłkarzy FIFA. Uznając taką sytuację za niedopuszczalną, AS Monaco zwraca się z prośbą do władz Francuskiej Federacji Piłkarskiej oraz FIFA by rozpoczęły postępowania dyscyplinarne przeciwko łamiącym przepisy klubom." AS Monaco nie podało w oficjalnym komunikacie nazw klubów zamieszanych w nielegalne działania, jednak zdaniem angielskich mediów chodzi o PSG oraz Manchester City.
za:asmonaco.com, BBC
reklama