reklama

Arka zagra z Midtjylland w el. do LE

Arka zagra z Midtjylland w el. do LE
reklama

Fantastyczna bramka Jevticia na 1-0!

Darko Jevtić podszedł do rzutu wolnego ustawionego jeszcze za 30. metrem i... co za gol! Lech Poznań wychodzi na prowadzenie 1-0 w meczu z FK Haugesund!

Neymar podsumował geniusz Messiego

Neymar podsumował geniusz Messiego
Ciężko jest powiedzieć, co sprawia, że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. On jest po prostu wyjątkowy, szybki, inteligentny, doskonale wykańcza akcje. Potrafi dryblować jak nikt inny, czy to na dużej prędkości, czy na minimalnej przestrzeni. To prawdziwy magik! Ponadto myśli o kolegach z drużyny, nie ma tego aspektu "chcę być najlepszy", nastawienia, że musi w każdej sytuacji strzelić bramkę. On daje ci możliwość, żebyś błyszczał u jego boku tak samo mocno. Codzienne obcowanie z Messim sprawiło, że jestem dużo lepszym piłkarzem. Oglądanie go na treningu, w szatni, obserwowanie, jak mierzy się z różnymi przeciwnościami, pomogło mi dorosnąć. To wielki przywilej mieć w nim zarówno idola, jak i przyjaciela!
Neymar za:goal.com

Przyspieszenie Salaha w meczu z Palace

FC Liverpool ograł Crystal Palace 2-0 w spotkaniu towarzyskim, a kibice "The Reds" zachwycili się w spotkaniu przede wszystkim Mohamedem Salahem i jego niezwykłym przyspieszeniem. Jest moc!
źródło:youtube.com
reklama

Tomasz Hajto przed meczami pucharowymi

Tomasz Hajto przed meczami pucharowymi

Skład Jagiellonii na mecz z Gabalą

Skład Jagiellonii na mecz z Gabalą

Zlatan pracuje nad formą na siłowni

Power is nothing without control @iamzlatanibrahimovic
Zlatan Ibrahimović nie zwalnia tempa w swojej rehabilitacji! Szwed wrzucił na swój Instagram nagranie, jak wyciska nogami na siłowni, pokazując, że jego nogi są już w naprawdę świetnej formie!
źródło:instagram.com
reklama