reklama

Ostatnie "dziewiątki" w Chelsea

Ostatnie
Numer "9" w Chelsea w najświeższej historii nie niesie za sobą najlepszych skojarzeń... Myślicie, że Alvaro Morata to zmieni?
reklama

Szalony sneakersowy shopping Neymara

Przy okazji wizyty w USA Neymar udał się do słynnego sklepu ze sneakersami Flight Club i zrobił gigantyczne zakupy na kwotę 18 tys. dolarów. Przy okazji tej wizyty Brazylijczyk opowiedział trochę o swoich ulubionych butach, pierwszych sneakersach, które miał jako dziecko oraz... ocenił swoich kolegów ze świata piłki nożnej pod względem noszonych przez nich butów :D
źródło:youtube.com

Szykuje się wielkie osłabienie Śląska

Szykuje się wielkie osłabienie Śląska
Dziennikarz Krzysztof Świercz poinformował, że skrzydłowy Śląska Wrocław Robert Pich jest bliski przejścia do Jagiellonii Białystok. W kontrakcie Słowaka jest zapisana kwota odstępnego, która wynosi zaledwie 100 tysięcy złotych.
za:Krzysztof Świercz na Twitterze

Obecna sytuacja w Milanie

W Mediolanie nie brakuje pieniędzy na transfery. ;)
reklama

Kasper Dolberg idzie swoją drogą

Kasper Dolberg idzie swoją drogą
Wiem, że to dziwne we współczesnym świecie piłki nożnej, gdzie każdy jest na sprzedaż, że dyrektor Overmars jasno mówi, żę na pewno teraz nie odejdę z Ajaxu. Dobrze mi z tym, bo chcę tutaj zostać. Czy mógłbym mieć podobną karierę do Huntelaara? Real Madryt byłby w porządku. Milan i Schalke to też dobre kluby. No i chyba każdy marzy o tym, żeby na mistrzostwach świata zająć drugie i trzecie miejsce. Jednak ja i tak będę iść swoją ścieżką.
Kasper Dolberg za:101greatgoals.com

Higuain o nowych nabytkach Juventusu

Higuain o nowych nabytkach Juventusu
Douglas Costa zrobił dobre wrażenie. Rzuca szybkie crossy, takie, jakie lubię. Klub przeprowadził ważne transfery, które pozwolą zespołowi dojrzeć. Bernardeschi nie będzie miał żadnych problemów, bo to Włoch. Tak samo będzie z De Sciglio i Wojciechem Szczęsnym. Bentancur jest młody, ale pomogę mu i Douglasowi w adaptacji. Będziemy grać szybciej i dokładniej.
Gonzalo Higuain za:Onet

Zaskakujący transfer polskiego piłkarza?

Zaskakujący transfer polskiego piłkarza?
reklama