reklama

Transferowe plany Jose Mourinho

Transferowe plany Jose Mourinho
Nie wiem, jak wygląda obecny stan pracy nad transferami, naprawdę nie wiem. Nad wszystkim ma kontrolę Ed Woodward. To on wypracował transfery Victora Lindelofa oraz Romelu Lukaku i on wie również, że chciałbym sprowadzić do klubu jeszcze dwóch zawodników. Z drugiej strony Ed również wie, że mam w drużynie równowagę oraz że wszystko zależy od sytuacji na rynku, więc jeśli mój klub nie będzie w stanie sprowadzić dwóch piłkarzy, tylko jednego, zaakceptuję to, jako konsekwencję rynkowej sytuacji. Nasze relacje są dobre i po prostu czekam na dobre wieści od niego, które będą oznaczały przybycie nowych piłkarzy, może tylko jednego, tak szybko, jak będzie to możliwe, ponieważ praca z drużyną przed sezonem jest niezwykle istotna. Mimo to jestem spokojny. Podoba mi się mój skład, moi piłkarze, którym ufam, więc pozostaję spokojny i to jest najważniejsze.
Jose Mourinho za:goal.com
reklama

Miażdżące statystyki meczu Slavia - BATE

Miażdżące statystyki meczu Slavia - BATE
Od góry: strzały na bramkę, strzały celne, posiadanie piłki, rzuty rożne, faule, spalone, żółte kartki, czerwone kartki.

Odjidja-Ofoe już w składzie Olympiakosu

Odjidja-Ofoe już w składzie Olympiakosu

Chińska Super League bliska katastrofy

Chińska Super League bliska katastrofy
Angielskie media opublikowały szokujący raport na temat stanu finansowego chińskiej Super League. W ostatnich kilkunastu miesiącach kluby występujące w chińskiej ekstraklasie wydawały gigantyczne pieniądze na transfery zawodników z Europy, mamiąc ich wizją ogromnych zarobków. Dzięki temu na transfery zdecydowały się takie gwiazdy, jak Hulk, Oscar, Ramires, Alexandre Pato, Carlos Tevez, Axel Witsel, Ezequiel Lavezzi czy Paulinho. Mimo tych wielkich transferów, analiza finansowych dokumentów chińskich klubów wykazała, że tylko 3 z 16 zespołów najwyższej klasy rozgrywkowej w Chinach wywiązuje się w 100% ze swoich zobowiązań finansowych wobec piłkarzy. Są to Guizhou Hengfeng Zhicheng, Henan Jianye i Yanbian Funde, czyli zespoły końca tabeli, które w swoich kadrach nie mają aż takich gwiazd jak inne drużyny. Pozostałe 13 klubów nie płaci całości pensji swoim zawodnikom i otrzymały one ultimatum - jeśli do 15 sierpnia nie wypłacą wszystkich zaległości piłkarzom, mogą zostać wykluczone z rozgrywek. W najbardziej pesymistycznym scenariuszu może dojść do sytuacji, w której w lidze pozostałyby 3 zespoły, co równałoby się z absolutnym paraliżem rozgrywek. Taki same nieprawidłowości stwierdzono także w czterech klubach chińskiej II ligi i jednym z trzeciego szczebla rozgrywkowego.
za:dailymail.co.uk
reklama

Skład United w sezonie 2017/2018?

Manchester United
Ekipa "The Sun" postanowiła zaprezentować możliwy skład Manchesteru United na sezon 2017/2018. Jose Mourinho nie wyklucza kolejnych transferów, więc do startu Premier League może się jeszcze sporo zmienić.

Ostatnie "dziewiątki" w Chelsea

Ostatnie
Numer "9" w Chelsea w najświeższej historii nie niesie za sobą najlepszych skojarzeń... Myślicie, że Alvaro Morata to zmieni?

Szalony sneakersowy shopping Neymara

Przy okazji wizyty w USA Neymar udał się do słynnego sklepu ze sneakersami Flight Club i zrobił gigantyczne zakupy na kwotę 18 tys. dolarów. Przy okazji tej wizyty Brazylijczyk opowiedział trochę o swoich ulubionych butach, pierwszych sneakersach, które miał jako dziecko oraz... ocenił swoich kolegów ze świata piłki nożnej pod względem noszonych przez nich butów :D
źródło:youtube.com
reklama