reklama

Kontaktowe trafienie Armando Sadiku

No i w końcu jest! Michał Kucharczyk zgrał piłkę w pole bramkowe, tam świetnie pokazał się Armando Sadiku i Albańczyk pokonał Mokina. Legia przegrywa z Astaną już tylko 1-2!
reklama

Po sprzedaży, czas na wzmocnienia

Po sprzedaży, czas na wzmocnienia

Mourinho przeżywa odejście Rooney'a

Mourinho przeżywa odejście Rooney'a
Wayne to fantastyczny chłopak i bardzo mi go brakuje w klubie. Mimo, że w mojej pracy nie jestem uczuciowym gościem, to po odejściu Rooney'a stałem się takim. W Evertonie poradzi sobie bardzo dobrze. Chciałem żeby z nami został i nigdy tego nie ukrywałem. Jednocześnie Wayne zasługuje na to, aby być szczęśliwym i grać każdy mecz na maksymalnej intensywności.
Jose Mourinho za:calciomercato.com

Legia na razie rozczarowuje

Legia na razie rozczarowuje
reklama

Wyniki Astany u siebie w LM i LE

Wyniki Astany u siebie w LM i LE

Lista warunków Neymara dla PSG

Lista warunków Neymara dla PSG
Francuski 'Le Parisien' opublikował w zeszły wtorek listę warunków oraz wymogów, jakie PSG powinno spełnić, aby całkowicie przekonać Neymara do odejścia z Barcelony. Brazylijczyk poprosił włodarzy francuskiego klubu, aby w przeciągu kilku następnych lat sprowadzili przynajmniej czterech zawodników światowej klasy. Pierwszego takiego piłkarza udało się już do Paryża sprowadzić. Chodzi o Daniego Alvesa, który jest wielkim przyjacielem Neymara (w tym roku spędzili nawet razem część wakacji w Brazylii). Kolejnym piłkarzem powinien być Coutinho, którego również łączy z Neymarem wielka więź (o niego stara się także Barcelona). Wymogi Neymara dotyczą nie tylko transferów nowych graczy, ale także zatrzymania niektórych, którzy są już w klubie. Mowa tutaj przede wszystkim o Lucasie (kolejny przyjaciel Neymara). A zatem, poza ogromnym kosztem całej transakcji (około 500 mln euro w które wlicza się suma transferu, premia dla piłkarza oraz jego gaże), PSG musiałoby sobie poradzić z kosztownymi prośbami Neymara, który chce się czuć jak najlepiej w paryskiej szatni.
za:Le Parisien

Efektowne trafienie Maevskiego na 2-0

Astana wykorzystuje swoje okazje i jeszcze przed przerwą podwyższa prowadzenie na 2-0. Strzelcem gola Ivan Maevskiy.
reklama