reklama

Hummels dopiekł Milanowi

Hummels dopiekł Milanowi
Co ja sądzę o przegranej 0-4 w meczu towarzyskim z Milanem? Oni zagrali naprawdę dobrze, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Powinniśmy rozegrać ten mecz raz jeszcze o godzinie 20:45 we wtorek lub w środę [wtedy, kiedy gra Liga Mistrzów; Milan nie gra w niej od kilku lat].
Mats Hummels za:calciomercato.com
reklama

Tomasz Hajto wystąpił w "Turbokozaku"

Tomasz Hajto wystąpił w
Turbo kozak nakręcony 😍⚽️🔝👍👊💪 @ganiula_777
źródło:instagram.com

1. kolejka Serie A w sezonie 2017/18

1. kolejka Serie A w sezonie 2017/18

Cristiano nie chce rozpuszczać Juniora

Cristiano nie chce rozpuszczać Juniora
Kiedyś Junior poprosił mnie, abym kupił mu iPhone'a, żeby mógł do mnie dzwonić, ale nie zgodziłem się na to. Jeśli chce ze mną porozmawiać, kiedy nie ma mnie obok niego, powinien robić to za pośrednictwem babci. Chcę wpoić mu postawę, że w życiu nie jest tak łatwo dostać to, czego się chce. Najlepszą rzeczą, jaką mogę mu podarować, jest właśnie edukacja. On powinien zdawać sobie sprawę, że w przyszłości będzie musiał samemu zapracować na to, by realizować swoje zachcianki. Takie same wartości będę starał się przekazywać moim bliźniakom. Mój syn może dostać w swoje ręce wszystko, czego zapragnie, ale chciałbym, aby podejmował w życiu wysiłek. Jeśli się tego nie nauczy, w jego życiu nie będzie miejsca na żadną nadzieję.
Cristiano Ronaldo za:tencent sports
reklama

Astana i jej domowe mecze w LM/LE

Astana i jej domowe mecze w LM/LE

Wiadomość dla Bale'a od Mourinho

Wiadomość dla Bale'a od Mourinho
W zeszłą niedzielę, przy okazji towarzyskiego spotkania Realu Madryt z Manchesterem United, kamery wychwyciły moment bardzo krótkiej rozmowy między Jose Mourinho i Garethem Bale'em. Portugalski szkoleniowiec bardzo serdecznie przywitał się z piłkarzem i powiedział do niego takie słowa: "Nie mogę cię kupić, bo nic nie mówisz". Zdaniem wielu obserwatorów, Portugalczykowi bardzo pasuje profil piłkarski Bale'a, ale ten nie wysyła żadnych sygnałów odnośnie chęci zmiany klubu. To utrudnia rozpoczęcie transferowych negocjacji.
za:eluniverso

Jacek Magiera po meczu z Astaną

Jacek Magiera po meczu z Astaną
Pierwsza połowa dla Astany. Przed nami drugie 90 minut w Warszawie. Będziemy musieli odrobić straty. Dzisiejszy mecz zaczął się od ataków Astany, która lepiej czuła się na tej murawie. My potrzebowaliśmy czasu, żeby się przyzwyczaić. W pierwszej połowie stworzysliśmy sobie okazje, żeby strzelić gole. Dwa razy Michał Kucharczyk miał sytuacje. Niestety straciliśmy dwie bramki. Najbardziej bolała nas ta z 45. minuty po kontrze. W przerwie dokonaliśmy kilku roszad w ustawieniu. Na początku drugiej połowy stworzyliśmy kolejne sytuacje, w ktorych powinismy strzelić przynajmniej jednego gola. Astana miała swoje okazje. Nas ucieszył gol po strzale Sadiku. Gdyby mecz zakonczył się takim wynikiem (2-1), to byłoby to sprawiedliwe z przebiegu spotkania. Żałujemy najbardziej bramki straconej w 93. minucie, kiedy Astana znowu nas skontrowała, a my nie przerwaliśmy akcji, choćby faulem. To co powiedziałem na początku - przed nami druga połowa w Warszawie. Będziemy walczyć, żeby osiagnąć dobry wynik i awansować.
Jacek Magiere za:legia.com
reklama