reklama

Oba mecze el. do Ligi Europy w telewizji

Oba mecze el. do Ligi Europy w telewizji
Arka Gdynia poinformowała na oficjalnej klubowej stronie, iż spotkanie III rundy eliminacji do Ligi Europy z FC Midtjylland zostanie pokazane nie tylko w telewizji klubowej w usłudze Pay Per View, ale także na TVP Sport. Transmisja meczu rozpocznie się o 19:55 na internetowej stronie klubu oraz na sport.tvp.pl, a od drugiej połowy mecz zostanie także pokazany na antenie TVP Sport. Telewizyjny przekaz meczu Arki rozpocznie się później, ponieważ o godzinie 19:00 swój mecz eliminacyjny zaczyna Lech Poznań i jako że to spotkanie rozpoczyna się wcześniej, to jego transmisja zostanie pokazana w całości.
za:arka.gdynia.p
reklama

Dwa mecze sezonu w Serie A?

Dwa mecze sezonu w Serie A?

I Barcelona i Real mają swojego LM10

I Barcelona i Real mają swojego LM10

Hummels dopiekł Milanowi

Hummels dopiekł Milanowi
Co ja sądzę o przegranej 0-4 w meczu towarzyskim z Milanem? Oni zagrali naprawdę dobrze, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Powinniśmy rozegrać ten mecz raz jeszcze o godzinie 20:45 we wtorek lub w środę [wtedy, kiedy gra Liga Mistrzów; Milan nie gra w niej od kilku lat].
Mats Hummels za:calciomercato.com
reklama

Tomasz Hajto wystąpił w "Turbokozaku"

Tomasz Hajto wystąpił w
Turbo kozak nakręcony 😍⚽️🔝👍👊💪 @ganiula_777
źródło:instagram.com

1. kolejka Serie A w sezonie 2017/18

1. kolejka Serie A w sezonie 2017/18

Cristiano nie chce rozpuszczać Juniora

Cristiano nie chce rozpuszczać Juniora
Kiedyś Junior poprosił mnie, abym kupił mu iPhone'a, żeby mógł do mnie dzwonić, ale nie zgodziłem się na to. Jeśli chce ze mną porozmawiać, kiedy nie ma mnie obok niego, powinien robić to za pośrednictwem babci. Chcę wpoić mu postawę, że w życiu nie jest tak łatwo dostać to, czego się chce. Najlepszą rzeczą, jaką mogę mu podarować, jest właśnie edukacja. On powinien zdawać sobie sprawę, że w przyszłości będzie musiał samemu zapracować na to, by realizować swoje zachcianki. Takie same wartości będę starał się przekazywać moim bliźniakom. Mój syn może dostać w swoje ręce wszystko, czego zapragnie, ale chciałbym, aby podejmował w życiu wysiłek. Jeśli się tego nie nauczy, w jego życiu nie będzie miejsca na żadną nadzieję.
Cristiano Ronaldo za:tencent sports
reklama